Nemažai gyventojų karantino metu užsiima būsto atnaujinimo ar smulkaus remonto darbais, kurių metu, itin svarbu išsirinkti kokybiškai dirbančius meistrus ar įmones. Tačiau jei nusprendėte būstą atnaujinti savomis rankomis ir neturite tam reikiamų įrankių, į pagalbą Jums atskubės įmonė „Velber“, ką tik įsiliejusi į statybinių ir aplinkos tvarkymo įrankių nuomos rinką Jonavoje.

Karantinas pastūmėjo užpildyti apytuštę rinką Jonavoje

Jonaviečiai, turintys patirtį statybų srityje, šiuos metus startavo atidarydami statybinių ir aplinkos tvarkymo įrankių nuomos punktą Jonavoje. Nuo idėjos ir jos įgyvendinimo praėjo vos keli mėnesiai, o šiandien dienai gyventojams atsivėrė puiki galimybė pasinaudoti nuomos paslaugomis, neišleidžiant milžiniškų sumų brangių ir kokybiškų įrankių įsigijimui.

Anot naują paslaugą miestiečiams siūlančių įmonės „Velber“ įkūrėjų, idėją pasiūlė pats gyvenimas: „Jonavoje nėra pakankamai išvystyta įrankių nuomos paslauga, o jonaviečiams vykti į Kauną neapsimoka. Juolab, kai šalyje paskelbtas karantinas ir dauguma laiką leidžia namuose, pastebėjom, kad žmonės linkę susiremontuoti būstą savo pačių pastangomis, tačiau įsigyti tam reikalingus įrankius – brangu, o ir neefektyvu, nes gal tas įrankis bus reikalingas tik vieną kartą gyvenime. Todėl mes siūlom išeitį – išsinuomoti reikiamus įrankius pas mus, pasigražinti savo buitį neišleidžiant tam itin daug pinigų. Tai patogu ir praktiška“.

Plati kokybiškų statybos įrankių pasiūla

Kiekvienas įrankių gamintojas, ar tai būtų  „Bosh“, „Makita“, „Stihl“ ar „Milwaukee“, turi savo srityje pati tvariausią ir paklausiausią įrankį. Įmonės „Velber“ įkūrėjai į savo asortimentą atrinko žymių įrankių gamintojų produktus, Jų manymu, geriausiai pateisinančius lūkesčius ir siūlo jonaviečiams juos išbandyti išsinuomojant.  

Pagal sezono aktualumą, paklausiausi prietaisai – drėgmės surinkėjai, pramoniniai ir buitiniai šildytuvai – atliekant vidaus darbus šie prietaisai puikūs pagalbininkai.  

Polistirolo pjaustyklė, gipso keltuvas, įvairūs suktuvai, perforatoriai, grąžtai su mūro gręžimo karūnomis, statybinis siurblys, kuris gali būti jungiamas prie betono arba sienų ir lubų šlifavimo aparatų ruošiant sienas dažymui – nepamainomi įrankiai remonto metu.    

Vibro plokštės, betono pjūklai, siaurapjūkliai, kampiniai šlifuokliai, betono šlifavimo aparatas, skardos žirklės, skėlimo plaktukai, vandens ištraukimo siurblys – įrankiai Jūsų patogumui.

Klientams siūlomi benzininiai, elektriniai, akumuliatoriniai įrankiai. Dingus ar nesant elektros energijai, siūlomas išnuomoti generatorius.

Pavasarį asortimentas bus papildytas aplinkos tvarkymo įrankiais.  

Nuomos sąlygos

Norint išsinuomoti statybinį įrankį, Jums reiks pateikti asmens dokumento ir transporto priemonės registracijos liudijimo kopijas bei pasirašyti nuomos sutartį.

Pateikus tik asmens dokumento kopiją ir pasirašius nuomos sutartį, už įrankio nuomą bus prašomas užstatas.

Nuomos trukmė priklauso nuo pačių klientų poreikių - nuo valandos iki reikiamo laiko. Atkreipiamas dėmesys, kad ilgesnis nei 4 valandų įrankio naudojimo laikas skaičiuojamas kaip viena para. Pavyzdžiui: įrankio nuoma parai kainuoja 20 eurų, to paties įrankio nuoma valandai – 5 eurai.   

Dėmesio – akcija!

Vasario mėnesį kviečiama naudotis akcija. Visą mėnesį, visai įrankių nuomai taikoma 25 proc. nuolaida.  

Kontaktai:

Įmonę „Velber“ rasite Kosmonautų g. 50, Jonava.

Tel. nr. +370 631 98070

Mbvelber@gmail.com 

Facebook 

Darbo laikas:

I-V: 7.30- 18.00

VI: 8.00- 14.00

Užsak.nr.2021/01/30

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: