Jonavoje neseniai atsidariusi parduotuvė ,,Merė" - nebelaukiama Ukrainoje: šios šalies nacionalinė saugumo ir gynybos taryba (NSGT) spalio 15-ąją nusprendė uždrausti Rusijos kapitalo parduotuvių tinklui veikti joje.

„Po šiandieninio NSGT posėdžio „Mere“ neturi teisės dirbti. Noriu jus informuoti, kad šiandien vienintelis miestas, kuriame buvo tęsiama jų veikla, yra Belaja Cerkovė, tačiau po šiandieninio NSGT posėdžio jie negali dirbti mūsų šalies teritorijoje“, – po posėdžio nurodė NSGT sekretorius Oleksijus Danilovas.

Primename, kad ,,Merė" yra parduotuvių tinklas, veikiantis kaip Rusijos mažmenininko „Svetofor“ tarptautinis prekės ženklas.

Pirmoji pernai Ukrainoje atidaryta ,,Merė" greitai buvo uždaryta, tačiau šiais metais buvo paskelbta apie planuojamą jos sugrįžimą - informuota, kad Ukrainoje ketinama atidaryti 40 šių parduotuvių. Netrukus po to O.Danilovas akcentavo, kad NSGT yra numačiusi imtis priemonių tam, jog ,,Merė" nebedirbtų Ukrainoje.  

,,Merė" parduotuvės šiuo metu veikia Rumunijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Mūsų šalyje šiuo metu yra 17 šio tinklo parduotuvių. 


Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: