Apie tai, kad Jonavos daugiabučių gyventojai pastebi, jog neaiškūs asmenys klibina jų durų rankenas ir taip galimai ieško neužrakintų butų, rašėme ne kartą. Tačiau praėjusią savaitę į portalo jonavoszinios.lt redakciją kreipėsi ne vienas skaitytojas, pranešęs, kad šįkart įtarimai dėl planuojamų vagysčių kilo kaimiškų vietovių gyventojams.  

,,Laba diena. Esu Upninkų kaimo gyventoja. Norėčiau pranešti, kad aš ir kaimynai pastebėjome, jog kažkas tikrino, ar užrakintos mūsų butų durys. Girdėjome atsargius bandymus palenkti rankeną ir taip, ko gero, patikrinti, ar įmanoma patekti į namus.

Kaimynai nematė, kas tempė už jų durų rankenos, aš tiksliai to taip pat nemačiau, bet per langą pastebėjau, jog iš laiptinės išėjo dvi tamsaus gymio moterys. Manau, reikėtų dėl to perspėti žmones", - toks el. laiškas pasiekė portalo pašto dėžute.

Apie durų rankenų klibinimą pranešė ir keli rukliškiai. Taigi, panašu, kad neužrakintų durų ieškotojai persimetė į kaimus.

Policijos pareigūnai nuolat primena, kad tiek išeidami iš namų, tiek būdami namuose gyventojai nepamirštų užrakinti namų durų. To nepadarius, kyla rimta rizika būti apvogtiems. Vagystės iš neužrakintų butų Jonavoje įvykdytos ne kartą. 

Taip pat skaitykite: