Šįmet, jau antrus metus iš eilės, Lietuvos paštas kviečia savo gaminiais prekiaujančias įvairias nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas prekybai pašto skyriuose.

Lietuvos pašto skyriuose tūstančiai žmonių kasdien ne tik išsiunčia ar gauna siuntas, atlieka pinigines perlaidas, bet ir įsigyja įvairiausių prekių, tarp kurių yra ir nevyriausybinių organizacijų pagamintų produktų.

„Praėjusiais metais Lietuvos pašto inicijuota partnerystė su nevyriausybinėmis organizacijomis pasirodė esanti itin sėkminga – prekiauti savo gaminiais pakvietėme keturias organizacijas. Joms tai puikus būdas ne tik paskelbti savo norimą socialinę žinutę, bet ir gauti savo veiklai bei misijai vykdyti svarbias pajamas. Kartu pašto klientams tai puiki galimybė ne tik paremti norimą organizaciją, bet ir įsigyti originalių gaminių“, – sako Lietuvos pašto darnumo projektų vadovė Guoda Lomanaitė.

Atrinktuose pašto skyriuose šiandien galima įsigyti UNICEF Lietuvos nacionalinio komiteto, „Caritas“ vaikų ir paauglių dienos centro „Vilties angelas“, VĮ „Socialinių inovacijų centras“ bei bendruomenės „Rotinėnai“ gaminių. Iš organizacijų pasiūlytų gaminių pašto skyriuose pasirinkta prekiauti atvirutėmis ir organizacijų narių rankdarbiais – pakabinamais žaisliukais, pintomis apyrankėmis, megztomis kojinėmis bei mediniais pakabukais su įvairia simbolika.

Paraiškas nevyriausybinės organizacijos gali teikti iki šių metų liepos 14 d. Užpildytas paraiškas ir siūlomos produkcijos nuotraukas reikėtų siusti el.paštu darnumas@post.lt.

Lietuvos pašto inf.

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: