,,Norfos" aikštelės žymėjimas, anksčiau ne kartą atsidūręs ir Jonavos rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos akiratyje, regis, vairuotojams vis dar sukelia neaiškumų - šią savaitę joje pastabėtas ne vienas eismo įvykis.

Antradienį aikštelėje lengvai susidūrė ,,BMW" ir ,,Audi" automobiliai. Tuomet pareigūnų pagalbos neprireikė, mat vairuotojai susitarė dėl kaltės.

Dar vieną įvykį jonaviečiai fiksavo vakar, rugpjūčio 10-ąją, kuomet apie 17 valandą susidūrė ,,Mercedes - Benz" ir ,,Ford" automobiliai - apie jį buvo pranešta socialiniame tinkle ,,Facebook".  Kadangi šis įvykis policijoje nefiksuotas, vairuotojai, ko gero, taip pat susitarė gražiuoju.

Tačiau vakar būta ir dar vieno eismo įvykio. Apie 18.50 val. policijos pareigūnus pasiekė pranešimas, kad Jonavoje, Žeimių g., prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, stovintį automobilį "Renault", pirminiais duomenimis, apgadino kitas automobilis, kuris galimai pasišalino iš eismo įvykio vietos.

Nors aikštelėje ne kartą buvo atnaujintas dangos žymėjimas, nurodantis pirmumą, o vairuotojai turi žinoti ir dešinės rankos taisyklę, eismo įvykiai, kaip matyti, čia vis dar kartojasi.

Grupės ,,Kur mentai stovi?" nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: