Ne vienerius metus yra labai nuoširdi ir puiki tradicija, prieš pat didžiąsias metų šventes surengti kasmetinę, tradicinę, kalėdinę Padėkos dieną. Jos metu jaunieji šių namų gyventojai taikė šilumą ir šventinę dvasią susirinkusiesiems.
Padėkos dienos metu susirinko daugybę svečių (miesto vadovai, įmonių, organizacijų direktoriai ir pavaduotojai, baikerių klubo atstovai ir daugelis kitų).
Tarp svečių šia šventinę nuotaika su vaikais, globos namų vadove ir auklėtojomis atvyko pasidalint veteranų futbolo klubo „Klevas“ atstovas Irmantas Kovalenko, kuris iš širdies viso klubo žaidėjų vardu įteikė dovanėles globotiniams.
„Žinau, pas jus yra šeši gražūs „kūdikėliai“, lankantys futbolą. Edgarai, Dovydai, Laurynai, Simona, Greta ir Renaldai, kad tas futbolas būtų lengvesnis, jums po mažą čekį nuo mūsų klubo, apsipirkti „Hummel“ tai, ko jums reikės. Jei Lietuvoje mergaitė pataiko į kamuolį, ji jau rinktinės narė, - pašmaikštavo futbolininkas.
















