Šiandien, kovo 25-ąją, Lietuvos policijos ,,Facebook" paskyroje priminta, kad uždengtas veidas bei automobilio numeriai nėra neįveikiama kliūtis, siekiant išaiškinti nusižengimą: pareigūnai surado vairuotoją, kuris, panašu, specialiai viršijo greitį prieš radarą, o šalia to dar ir leido draugui įsiamžinti demonstruojant savo lytinį organą. 

,,Asmuo, vairuodamas automobilį "Peugeot", žinodamas apie kelyje įrengtą stacionarią greičio viršijimo fiksavimo įrangą, iš chuliganiškų paskatų užmaskavo valstybinio numerio ženklą, užsidengė veidą, tyčia viršijo leistiną važiavimo greitį (nustatytą 60 km/val. greitį viršijo 44 km/val.), rodė necenzūrinį rankų gestą, taip pat nesiėmė visų būtinų priemonių transporto priemonės keleivių saugumui užtikrinti (keleivis tyčia kūnu buvo išlindęs pro automobilio galinį langą ir demonstravo savo lytinį organą).

Vyras vairavo transporto priemonę, kuri neįregistruota nustatyta tvarka. Savo chuliganiškais veiksmais demonstravo niekinį požiūri į visuomenėje priimtas moralės ir elgesio normas, visuomenės negerbimą, kėlė pavojų eismo saugumui, savo ir kitų žmonių saugumui", - skelbia Lietuvos policija.

Asmeniui už šią foto sesiją paskirta 500 Eur bauda ir 18 mėn. atimta teisė vairuoti transporto priemonę.

Nors iš pradžių neskelbta, kur konkrečiai padarytas nusižengimas, vėliau patikslinta,kad Kaune.

Taip pat skaitykite: