Balandžio 7 dieną Jeronimo ralio gimnazijoje įvyko JKML (Jonavos krepšinio mėgėjų lygos) ,,40+“ grupės finalinės kovos. Pirmiausia į aikštę išbėgo ,,Paneriai" ir ,,Vytis" komandos. Jos susikovė dėl trečiosios vietos. Šias rungtynes geriau pradėjo Mindaugo Giedraičio ir Renato Dabašinsko vedama komanda ,,Vytis“, kuri pataikydama kas antrą savo dvitaškį tris kėlinukus laikė rungtynių kontrolę savo  rankose, bet po trečios rungtynių dalies turėjo tik trapią trijų taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas kardinaliai pasikeitė ir neilgai trukus daugiausia naudingo Artūro Nausėdos žaidimo dėka ,,Paneriai“ pasivijo savo varžovus, aplenkė ir užtikrinčiau sužaidę šį nerezultatyvų ketvirtį laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 64:61, tuo pačiu  pasidabindami  bronzos medaliais. Nugalėtojų komandoje naudingiausias, arti trigubo dublio buvęs, Artūras Nausėda (17  tšk.,  8 rez. perd., 8 perimti kamuoliai., 28  naud. b.). Naudingai sužaidė ir Donaldas Žika, kuris įmetė 21 tašką. Pralaimėjusių komandoje naudingiausias buvo Renatas Dabašinskas (23 tšk., 10 atk. kam., 29 naud. b.).  Naudingai sužaidė ir Mindaugas Giedraitis (19 tšk.., 10 atk. kam., 24 naud. b.).  
Finale susitiko sezono lyderiai  „SK Achespo“ ir ,,Pauliukų senjorai“. Šias rungtynes, gindami praeito sezono čempionų vardą, šiek tiek geriau pradėjo komanda ,,SK Achespo“, kuri rungtynėse vis didino savo persvarą, ir jau antrajame kėlinyje ji buvo dviženklė.  Likusią rungtynių dalį ,,Pauliukų senjorai“ bandė vytis varžovus, bet priartėti labiau trukdė skuboti sprendimai ir  klaidos,  dažnu atveju net atliekant pirmąjį atakos perdavimą. Didžioji dalis rungtynių  ir vyko tokiu scenarijumi, kad SK ,,Achespo“ nepaisant ne pačio kokybiškiausio savo žaidimo ir didelio klaidų skaičiaus saugojo savo dviženklę persvarą, o jų varžovai bandė priartėti, tačiau rungtynės baigėsi įtikinamu rezultatu 51:67  Tai reiškė, kad „SK Achespo“ tampa JKML senjorų 40+ grupės  2022-2023 metų sezono čempionais, o ,,Pauliukų senjorams“ atiteko sidabro medaliai.
Naudingiausio finalinės dienos  rungtynių žaidėjo prizą gavo puikiai savo komandą valdęs ,,SK Achespo40“ komandos įžaidėjas  Audrius Vasiliauskas (14 tšk., 13 rez. perd., 6 perimti kamuoliai., 40 naud. b.). Puikias rungtynes sužaidė ir kitas šios komandos žaidėjas Valdas Šluta  (17  tšk.,  14 atk. kam., 29  naud. b.). Pralaimėtojų komandoje atitinkamai 13 ir 11 taškų pelnė Mindaugas Gelžinis ir Rimantas Leonovičius.  
Po rungtynių  apdovanoti geriausi sezono sirgaliai, kuriais tapo ,,Pauliukų senjorų“ palaikymo grupė.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: