Jonavos rajono savivaldybė nuoširdžiai sveikina visą pedagogų bendruomenę Mokytojų dienos proga.

Šiais metais planus sukviesti visą pedagogų bendruomenę į bendrą šventę ir jų pagerbimo renginį pakoregavo epidemiologinė situacija šalyje, todėl Jonavos rajono savivaldybės padėkos ir dovanos perduotos visoms rajono ugdymo ir neformalaus švietimo įstaigoms.

„Šiandien ryte prie savivaldybės vykstantis šurmulys, šiek tiek improvizuotas pasiruošimas ekipažams, kurie vyks į ugdymo įstaigas. Šiemet negalime susitikti, negalime pasimatyti salėse, pasveikinti gyvai,  įteikti gėlę – visi saugomės viruso. Mūsų vairuotojai aplankys ugdymo įstaigas, perduos dovanas ir padėkas, o sveikinimo žodžiai mokytojus pasieks nuotoliniu būdu. Tikiuosi, kad tai bus maloni staigmena“, - teigia rajono vadovas Mindaugas Sinkevičius.

Į ugdymo įstaigas šiandien ryte iškeliavo saldžios bei kitos dovanos, padėkos raštai ir gėlės.

„Gėlių žiedai, saldumynai ir praktiškos dovanos šiandien iškeliavo į visas mūsų rajono švietimo įstaigas. Sveikinimai ir dovanos pasieks ir miesto, ir kaimiškų vietovių įstaigas, o taip pat ir neformalaus ugdymo įstaigas – Kūno kultūros ir sporto centrą, meno mokyklą. Nepamiršome šiandien ir mūsų švietimo skyriaus darbuotojų – jiems taip pat skirti sveikinimai.

Tai yra gestas, kuriuo šiandien norėjome pasakyti didelį AČIŪ kiekvienos įstaigos pedagogui, kad sudėtingu laiku turėjo daug kantrybės ir įdėjo daug pastangų, jog ugdymo procesas sėkmingai tęstųsi“, - teigia administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė, tardama AČIŪ švietimo bendruomenei už dideles pastangas, už pasiaukojimą, už kantrybę, už kilnią misiją.

Unikali profesija

„Mokytojai, pedagogai savo gyvenime pasirinko unikalią profesiją. Jie gali pakeisti daugelio žmonių, įtakoti jaunų asmenų likimus. Tai žmonės turintys savo rankose milžinišką atsakomybę – jie savo žinias ir kompetenciją perduoda mūsų jaunimui. Toks darbas reikalauja pasiryžimo bei nuolatinio tobulinimosi. Toks darbas imlus ir laiko, ir emociniu požiūriu, todėl Mokytojų dienos proga visus noriu pasveikinti palinkėdamas kantrybės, supratimo, kūrybinių polėkių, ir, kad šis darbas būtų mielas, būtų miela susitikti su jaunimu, nes darbas su jaunuoliais reiškia, kad ir pats gali būti nuolat jaunas. Būkim jauni, atviri, būkim kūrybiški ir sveiki. Su švente Jus“, - šiltų žodžių švietimo bendruomenei negali meras Mindaugas Sinkevičius.

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: