Neries krantinėje, ties dviračių taku, Panerių gatvėje šiandien oficialiai pristatyta mažiesiems jonaviečiams skirta naują žaidimų erdvė.

„Ši aikštelė yra visų Jūsų ir kiekvieną kart galite sakyti savo tėveliams – einam žaisti į mano aikštelę“, - vaikams kalbėjo meras Mindaugas Sinkevičius pristatydamas naują žaidimų erdvę Panerių gatvėje.   

Anot mero, kiekvienas vaikas čia ras įvairiausių įdomybių – nuo sūpynių iki įrenginių, skirtų „slaptiems“ pasiklabėjimams su draugu kitoje aikštelės pusėje. Yra ir vienas prašymas – saugoti ir tausoti naujos aikštelės įrenginius, nešiukšlinti, nelaužyti ar kitaip jų negadinti.

Panerio pradinės mokyklos vaikai, atvykę į naujos aikštelės pristatymą, pavaišinti saldžiosiomis dovanomis tiesiai iš mero rankų.   

Naujai įrengtoje erdvėje sumontuoti 2 daugiafunkciniai įrenginiai, dvigubos sūpynės su gandralaizdžiu, 2 guminės boružėlės, įrengta apie 270 m2 hibridinės žolės.

Anksčiau čia buvusios dvi nedidelės vaikų žaidimų aikštelės buvo pripažintos nesaugiomis, neatitinkančiomis kokybės reikalavimų, todėl nuspręsta jas likviduoti. Vietoj nusidėvėjusių žaidimų įrengimų pastatyta nauja, vaikų poreikius atitinkanti aikštelė.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: