Portalas jonavoszinios.lt sulaukė video ir foto medžiagos bei pranešimo apie tai, kaip ne vienas ir ne du pasiklydę „furistai“ trinasi pirmyn atgal, kol išvažiuoja iš siaurų Gėlių g. ir Dariaus ir Girėno gatvių, į kurias jie papuolė dėl laikinai uždarytos Vasario 16-osios gatvės.

„Sunkiosios mašinos bei furos, kurios neturėtų važiuoti per Gėlių g., Dariaus ir Girėno g., vis tiek važiuoja ir užstringa, sukelia pavojų bei gali suniokoti turtą. Kaip ir atsitiko - įstrigusi fura bandė išvažiuoti. Važiavo labai arti mano namo tvoros. Šį kart nieko nenutiko man, tačiau mašinai įvažiavo į šoną ir tai, manau, nėra gerai“, - šeštadienį rašė jonavietė bei atsiuntė foto ir video medžiagą.

Pagrindinės nuotraukos foto montaže įdėta lengvojo automobilio sumaitoto šono nuotrauka, bei stop kadrai iš video medžiagos, kuomet sunkiasvoris transportas, pakrautas šieno blokais, sukiojasi siauroje gatvėje.

Moteris atsiuntusi vaizdus patikino, kad eismo įvykis užfiksuotas užpildant eismo įvykio deklaraciją. Taip pat jonavietė teiraujasi, ar nevertėtų  sudėti kelio eismo ženklų, kad sunkiasvorės negalėtų važiuoti minėtose gatvelėse.

Jonavos policijos komisariatas primena, kad Jonavos miesto prieigose jau yra sudėti kelio eismo ženklai, draudžiantys krovininių automobilių eismą, nebent tai būtų aptarnaujantysis transportas.  Tai reiškia, kad jei miesto centre yra renovuojamas namas, tvarkoma gatvė ir iki vietos reikia atvežti statybines medžiagas, toks transportas gali judėti miesto gatvėmis. Tačiau jei sunkiasvoris automobilis vyksta, pavyzdžiui, į Kėdainius, jam važiuoti Jonavos miesto gatvėmis draudžiama, pasiekti Kėdainius vairuotojas turės naudojantis aplinkkeliais. Nepaisantiems kelio ženklų gresia atsakomybė.  

Taip pat primenama, kad eismas Vasario 16-osios gatvėje uždarytas laikinai iki gegužės 7 d. Plačiau apie tai ČIA. 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: