Kaip jau yra skelbta, prasidėjo balsavimas už 2024 m. Jonavos rajono Dalyvaujamojo biudžeto projektų idėjas, kuris truks iki birželio 9 dienos.  

Šiemet gyventojai pasiūlė iš viso 17 tinkamų finansuoti projektų: šešis mažos apimties projektus Jonavos mieste, septynis – rajone ir keturis didelės apimties projektus. 

Kokias idėjas pasiūlė jonaviečiai didelės apimties projektams? 

Kulva, Šveicarija, Užusaliai ir Šilai parengė įstabius projektus, už kuriuos kviečia balsuoti.  

Kulvos dvaro parko atnaujinimas

Projekto tikslas – atnaujinti bei išsaugoti bene didžiausią parką Jonavos rajone – Kulvos dvaro parką, kur ir dabar yra išlikusi sena liepų alėja, parko pakraščius skalauja kanalas, kuriame, pasak vietos gyventojų, anksčiau buvo plaukiojama.

Šiuo projektu siekiama, kad parkas taptų dar patrauklesnis ir žinomas ne tik kaimo gyventojams, bet ir pravažiuojantiems. Projekto metu būtų sudaryta galimybė parką papildyti nauju inventoriumi, įrengti lauko sceną ir padaryti parką dar labiau lankoma vieta.

Projekto dėka būtų įrengtas dviračių stovas, šiukšlių dėžės, lavinamoji šachmatų/šaškių aikštelė, sutvarkyti takeliai, pastatyta lauko scena, įrengtas mini golfo aikštynas, įrengtas apšvietimas, pastatyti suoliukai, informaciniai stendai, prie kultūros centro esantys pamatai apdengti tentu su Kulvos krašto istorija.