Nuo gegužės 15 d. prasidėjęs ir keliautojų pageidavimu keletą kartų pratęstas Saugomų teritorijų PASO konkursas, kviečiantis keliauti po nacionalinius ir regioninius parkus bei surinkti visų parkų antspaudus, PRATĘSTAS  iki spalio 30 d.  

Beveik visuose saugomų teritorijų  lankytojų centruose įrengtos įdomios ekspozicijos, kviečiančios pažinti mūsų krašto valstybinių parkų vertybes, susidėlioti maršrutą ir tuomet keliauti į gamtą iš arčiau pažinti jas. 

Europos šalyse ir Jungtinėse Amerikos Valstijose yra populiaru lankytis nacionaliniuose parkuose bei gamtos pase pasižymėti specialiu antspaudu, kad čia buvai. Tai tarsi gamtos pažinimo žaidimas... 

Dalyvauti Saugomų teritorijų PASO konkurse bei užsidėti antspaudus galima nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose arba prie jų įėjimo lauke įrengtose vietose.

Apkeliavusių visus nacionalinius ir regioninius parkus, laukia prizas – knyga, o tų, kurie kiekviename parke nusipirks lankytojo bilietą – kuprinė.

Prizai Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre Vilniuje (Antakalnio g. 25) jūsų lauks visą spalio mėnesį, o antspaudai parkų direkcijose net ir konkursui pasibaigus. Primename, jog dauguma ST lankytojų centrų visą spalio mėnesį dirbs ir šeštadieniais.

Džiaugiamės augančiu susidomėjimu Lietuvos saugomomis teritorijomis!

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos inf.  

Taip pat skaitykite: