Rytoj Jonavos sporto arenoje priimsime komandą iš uostamiesčio – Klaipėdos „Neptūną“. Su šia komanda jau du kartus susitikome KMT grupių etapo rungtynėse ir abu kartus teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą. Apie laukiančią trečiąją akistatą su „Neptūnu“ pakalbinome mūsų komandos trenerį Paulių Malašauską.

- Treneri, šis nesėkmingas ruožas mūsų komandai prasidėjo nuo pastarojo susitikimo su klaipėdiečiais, ką atsimenate iš pirmųjų dviejų dvikovų su „Neptūnu“?

- Abi rungtynės su klaipėdiečiais buvo KMT turnyre ir dar tada komandos turėjo sunkumų su įtemptu tvarkaraščiu. Prisimenant pirmąją sezono akistatą Klaipėdoje, tai tas rungtynes peržiūrėjus stengėmės jas kuo greičiau pamiršti, nes tiesiog į jas neatvažiavome su tinkamu nusiteikimu. Antrojoje dvikovoje Jonavoje jau buvo visai kitokios rungtynės, bet tada iškrito mūsų du starto penketo žaidėjai ir nuo to susitikimo turėjom iš naujo mokytis žaisti kartu.

- Kaip vertinate šio sezono klaipėdiečių žaidimą? Kokį įspūdį palieka komandos naujokas Isaac’as Lee Bonton’as ir kaip pasikeitė komandos braižas vairą perėmus Sandi Buškevics’ui?

- Panašu, kad rezultatai jų komandos netenkino ir jie atleido vyr. trenerį. Iš jų prieš prasidedant sezonui daug kas tikėjosi geresnių rezultatų ir trenerio atleidimas parodo, kad jų žaidime ne viskas gerai. Komandos naujokas nepalieka didelio įspūdžio ir panašu, kad lietuviai atlieka geresnį darbą aikštelėje nei legionierius. Jis kaip legionierius turėtų rodyti sėkmingesnį žaidimą, bet gal jam tiesiog netinka „Neptūno“ žaidimo braižas. Pats klaipėdiečių žaidimas pastarosiose rungtynėse labai nesikeitė ir liko panašus.

- Komanda po pralaimėjimo Alytuje „Dzūkijos“ komandai turėjo rimtą pokalbį, kokia komandos vidinė būsena (atmosfera)?

- Turėjome rimtą pokalbį rūbinėje ir sekančią dieną rinkomės daryti video analizę, kur sprendėme savus klausimus. Kaip mes komandos viduje sakome, tai mūsų trečiasis šansas pradėti sezoną kaip komandai, turime sukąsti dantis ir atrasti savąjį žaidimą dar sykį. Mes tai tikrai galime padaryti.

- Kokias išvadas „CBet“ žaidėjams svarbiausia padaryti po tokių sekmadienio rungtynių su „Dzūkija“? Ką privalu pataisyti?

- Svarbiausia išlaikyti pozityvumą, pataisyti energijos lygį ir vienas kitą palaikyti. Žaidėjai supranta, jog jie vienas kitą gali pakelti į dar aukštesnį lygį, kad keli sėkmingi epizodai gynyboje ar puolime padės visiems kartu užsivesti.

- Iki Šv. Kalėdų liko dvi rungtynės namuose, ko iš jų tikitės kaip komanda ir kokio palaikymo lauksite arenoje?

- Visada stengiamės žiūrėti tik vienas rungtynes į priekį, bet žvelgiant plačiau tai norisi prieš šventinį laikotarpį pademonstruoti gerą žaidimą, kovoti ir pozityvia energija pasitikti šventes. Prastėjant rezultatams žiūrovų visada gali mažėti, bet mes tikimės jų palaikymo ir galime pažadėti, kad vyrai stengsis, kovos ir paliks viską aikštelėje. 

Bilietus į ketvirtadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Susitikimo pradžia 18:30 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: