Policijos įvykių išklotinėse karts nuo karto pasirodo informacija apie Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje padarytas vagystes. Per pastarąjį pusmetį ilgapirščių grobiu yra tapę ir grynieji pinigai, ir sodo reikmenys, tačiau praėjusią savaitę, rugsėjo 30-ąją, pareigūnus pasiekė ne vienas pranešimas, kuris, iš pirmo žvilgsnio, neatlikus tyrimo, atrodo susijęs vienas su kitu - pavogti keli ,,BMW" veidrodėliai. 

Apie tai jonaviečiai skelbė skirtingose ,,Facebook"  grupėse, spėliodami ar tai pasipelnyti nusprendusių vagių, ar dykaduoniaujančių paauglių darbas. Dalis jų kreipėsi ir į policijos pareigūnus. Kaip rodo portalui jonavoszinios.lt pateiki Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, tądien  buvo gauti 5 pranešimai dėl pavogtų „BMW“ markės automobilių veidrodėlių Jonavoje.


Du pranešimai registruoti Chemikų g. (apie 19.00 val. ir 07.20 val.), du – Kosmonautų g. (apie 09.10 val. ir 05.35 val.), dar vienas – Lietavos g. (apie 10.40 val.).


,,Policijos pareigūnai pareiškimus gavo dėl dviejų įvykių, vienu atveju šiuo metu nustatinėjamas žalos dydis, kitu atveju pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 108 str. 1 d.", - nurodė Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: