Policijos virtualus patrulis viešina realias sukčiavimo istorijas.

,,Galbūt daugeliui tai pasirodys absurdiška, kad būtent tokiu būdu galima „užkibti“, o kažkam tai bus gera pamoka ir ateityje taps atsargesni", - skelbia patrulis.

Nupasakojama, kokia žinutė pasiekė jį (tekstas netaisytas): "Laba diena ka man daryti mane reketuoja internetiniai sukciai vyko elementarus filmavimas su mergina per mesenger o pasirodo sukciai ka man daryti nes parodziu per kamera lytini organa ir dabar reketuoja nori pinigu nes kitaip isplatins vaizdo irasa".

Anot patrulio, tai labai senas sukčiavimo būdas, kuomet yra įbauginami asmenys, neva bus paviešintos Jų erotinio pobūdžio nuotraukos viešojoje erdvėje, jeigu jie neperves tam tikros pinigų sumos už nuotraukų ar video ištrynimą.

,,Deja, pervedus pinigus viskas tuo nesibaigia. Prašoma pinigų dar ir dar. Neapsigaukite. Tai sukčiai, bandantys išvilioti pinigus iš patiklių žmonių. Įjunkite šaltą protą. Būkite budrūs, su kuo užmezgate pokalbį viešojoje erdvėje.

Juk niekada nežinote, kas slypi anapus ekrano. Nebūkite naivūs ir nepasiduokite provokacijoms kad ir kaip tai gundančiai skambėtų.

Jeigu nukentėjote nuo sukčių, praneškite policijai, o tai galite padaryti naudojantis elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt", - informuoja patrulis. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: