Savaitgalį Jonavos rajone, Gaižiūnų poligone įvyko pirmasis „Perimetras Series Sport“ etapas, prie kurio starto linijos stojo net 39 ekipažai. Tarp dalyvių startavo ir „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai, prieš šias lenktynes išsikėlę sau tikslus ne tik siekti aukštų pozicijų, bet ir pasiruošti artėjančiam „Breslau“ raliui Lenkijoje, kuriame susirenka pajėgiausi sportininkai iš Europos.
 
„Buvo įdomios lenktynės – turėjome daug užduočių, kurias teko spręsti, bet tik taip mes mokomės ir toliau tobulėjame. Smagu, kad greičio ruožuose buvo daug navigacinių dėlionių, kurių didžiąją dalį pavyko išspręsti, bet teko ir paklaidžioti. Greitis mane tenkino, o svarbiausias klausimas, į kurį ieškojome atsakymo šiose lenktynėse buvo tai, ar mūsų atlikti patobulinimai keturračiams pasiteisino. Atsakymą radome – technika dabar yra tokios „fizinės formos“, kokios ir norime lenktynėms“, – apie varžybas bei keturračius kalbėjo Antanas Kanopkinas ir sakė, kad ateinantį mėnesį skirs pasiruošimui kitam startui.
 
Pirmą kartą su „CFMOTO Thunder Racing Team“ komanda startavęs lenktynininkas Mindaugas Skudutis po finišo pasakojo, kad per susuktus kilometrus daug išmoko ir turėjo rasti atsakymus į daug nežinomųjų. Nors greitai važiuoti sportininkas moka ir tą įrodė ne kartą, tai buvo pirmosios jo varžybos su kelio knyga: „Buvo daug ką mokintis ir daug ką sužinoti. Prologas, pavyzdžiui, buvo labai greitas, tad kartais atrodė nėra laiko žiūrėt į kelio knygą, bet viskas gerai – gavau trečią starto poziciją tarp motociklų ir keturračių. Kiti greičio ruožai taip pat sekėsi gerai, bet buvo klaidų tiek kelio knygoje, tiek pačiam kelis kartus teko padaryti navigacinių klaidų.“
 
Nepaisant smulkių paklydimų, kurie pasitaikė abiem komandos nariam, sportininkai užėmė pirmą ir antrą vietas keturračių įskaitoje, o bendroje, tarp visų 39 dalyvių, A. Kanopkinas užėmė trečią, o M. Skudutis – ketvirtąją vietas.
 
Abu sportininkai sutaria, kad nors pergalė „Perimetro“ etape yra labai svarbi, tai tuo pačiu buvo neįkainojama treniruotė prieš už mėnesio vyksiantį „Breslau“ ralį. A. Kanopkinas sako, kad šis etapas, vykęs karinio poligono teritorijoje, labai panašus į laukiantį ralį: „Breslau“ ralis vyksta viename didžiausių karinių poligonų Europoje, tad turėjome sumažintą to versiją. Artėjančiose lenktynėse laukia itin paini navigacija ir, tikėtina, labai dulkėtos trasos. Po Lenkijoje vykstančio ralio dažniausiai norisi sakyti „niekada daugiau“, bet neilgai trukus vėl pasiilgsti to iššūkio.“
CFMOTO THUNDER RACING TEAM inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: