Pirmoji ponia tęsia tradiciją susitikti su Lietuvos trečiojo amžiaus universitetų (TAU) bendruomenėmis ir ketvirtadienį  lankėsi Jonavos rajono TAU.

Universitetas įkurtas 1999 metais, jame veikia 11 fakultetų, sąraše yra 301 studentas. Studijos vyksta Teisės ir ekonomikos, Užsienio kalbų, Turizmo, Kompiuterinio raštingumo, Sveikatos, Dvasingumo, Kūrybinių dirbtuvių, Menų ir kituose fakultetuose. Menų fakultetas jungia dailės studiją ir tris ansamblius, veikia šachmatų ir knygų klubai. Studentai taip pat dalyvauja kitose bendrose veiklose ir paskaitose.

„Labai smagu matyti ir jausti, kad Jonavos TAU yra išties gyvas ir gyvybingas, o jo studentai byloja apie amžiną jaunystę, nesibaigiantį žinių troškimą, norą bendrauti, burtis į bendruomenę ir kurti gėrį kitiems“, – sakė D. Nausėdienė.

Pasak pirmosios ponios, labai svarbu, kad tiek Jonavos, tiek kituose miestuose veikiantys TAU plečia savo veiklą, įgauna pagreitį, ieško ir randa naujų užsiėmimų ir projektų, būdų įsilieti į pačias įvairiausias socialines veiklas.

„Labai vertinu jūsų ambicijas, užsidegimą ir norą gyventi visavertį gyvenimą. Tokiu būdu einame link mūsų visų bendro tikslo – remti ir stiprinti TAU veiklas valstybiniu lygiu. Linkiu toliau džiaugtis nesibaigiančiomis naujovėmis ir atradimais, mėgautis intelektualine tinklaveika ir nuoširdžiu žmogišku bendravimu. Dėkoju, kad esate šviesi ir aktyvi visuomenės dalis, su kuria bendraudamas supranti: viskas mums bus gerai“, – kalbėjo D. Nausėdienė.

Prezidento komunikacijos grupė

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: