Antradienį Jonavos sporto arenoje buvo sužaistos pirmosios Optibet Futsal A lygos finalo rungtynės. Pirmasis mačas buvo labai atkaklus ir permainingas – „Vikingai“ neišlaikė turėtos dvejų įvarčių persvaros prieš čempionų titulą ginančius „Kauno Žalgirio“ žaidėjus – rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 2:2.

„Vikingai“ šiame mače į priekį įsiveržė jau 4 rungtynių minutę po tikslaus Genaro Samsonik smūgio. Nepaisant praleisto įvarčio, Kauno komanda ilgiau kontroliavo kamuolį, bet lengvų kelių prie varžovų vartų nerado.

Nemaža dalis „Kauno Žalgirio“ smūgiu skriedavo šalia vartų, dar kai kuriuos smūgius atrėmė Jonavos vartininkai. „Vikingai“ savo ruožtu ir patys turėjo kelias geras progas, bet daugiau įvarčių iki pertraukos neįmušė.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį žaidimas buvo toks pat ir tik sužaidus daugiau nei pusę kėlinio buvo įmuštas antrasis įvartis. Jį ir vėl pelnė „Vikingai“, o šįkart pasižymėjo Vladimiras Derendiajevas.

Visgi Jonavos komanda susikrautą dvejų įvarčių persvarą greitai iššvaistė. Su penkiais aikštės žaidėjais žaisti pradėjęs Kauno klubas vos per dvi minutes įmušė du įvarčius, o juos abu pelnė Artūras Juchno.

„Kauno Žalgiris“ net ir išlyginęs rezultatą žaidė su penkiais aikštės žaidėjais ir siekė pergalės, bet „Vikingai“ kantriai gynėsi ir laukė savo progos kontratakuoti. Tačiau daugiau šansų komandos neišnaudojo ir pirmosios finalo rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Atsakomosios finalo rungtynės Prienų arenoje bus žaidžiamos jau po trijų dienų - kovo 27 dieną.

Rezultatas:

Jonavos „Vikingai“ 2 : 2 „Kauno Žalgiris“

4‘ [1 : 0] Genaras Samsonik

34‘ [2 : 0] Vladimir Derendiajev

36‘ [2 : 1] Artūr Juchno

37‘ [2 : 2] Artūr Juchno

futsal.lt

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: