Kaip žinia, nuo balandžio 8-osios uždarius Jonavos geležinkelio pervažą remontui, pagrindinėse miesto gatvėse eismas tapo itin intensyvus. (Plačiau apie tai ČIA)

Sunkiasvoris transportas nukreiptas vykti apylankomis per J. Basanavičiaus ir Žeimių gatves, o portalo skaitytojai fiksuoja policijos dėmesį sunkiasvoriui automobiliui, kuris sustabdytas buvo balandžio 8-ąją Žeimių gatvėje.

Pareigūnai pripažįsta, kad nauja eismo tvarka trikdo dalį vairuotojų, kurie įpratę važiuoti ,,iš atminties", tačiau teigia, jog bausti neskubės.

,,Kai kuriems vairuotojams, labiausiai vietiniams, o taip pat ir pravažiuojantiems nauja eismo tvarka dėl atliekamų kelio remonto darbų yra naujovė ir iššūkis. Kai kurie sustabdyti eismo dalyviai teisinasi, jog važiuoja iš įpratimo ir ženklų nematė, kiti sugalvoja kitokį pasiteisinimą.

Pradžioje nesame nusiteikę bausti, todėl atliekame prevencinio pobūdžio priemones ir stengiamės išaiškinti vairuotojams laikiną eismo tvarką ir kylančius nepatogumus.

Tačiau nesikeičiant situacijai ateityje, teks taikyti administracinio poveikio priemones", - teigia Jonavos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Raimondas Zinkevičius

Primenama, kad geležinkelio pervaža bus remontuojama iki gegužės 9 dienos. Vairuotojai raginami atidžiai stebėti kelio ženklus nurodančius apvažiavimo kelius.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: