Kaip jau skelbta, nuo balandžio 8 dienos uždaryta Jonavoje esanti geležinkelio pervažą remontui. Nuo šiandien ribojamas eismas kelyje Nr.224 Jonavos mieste.  

Šioje pervažoje iki gegužės 9 dienos eismas nevyks. Vairuotojai renkasi alternatyvius apvažiavimo kelius. 

Primename, kad dar vasario mėnesį buvo kilusi nemenka diskusija dėl planuojamų apvažiavimo kelių. Kelių direkcija (dabar Via Lietuva) eismo srautus siūlė nukreipti per neseniai rekonstruotą Lietavos gatvę, kurios remontas atsiėjo nemažai savivaldybės biudžeto lėšų. Saugaus eismo komisijos (SEK) nariai piktinosi, kad nukreipus eismą Lietavos gatve, spūstyse strigs ir sunkvežimiai, ir autobusai, o piko valandomis, mažos pralaidos žiedinėje sankryžoje link Kėdainių, netilpdami sunkvežimiai užkimš viso miesto eismą. Be to toks, ypač sunkiasvorių automobilių eismo nukreipimas būtų buvęs ne tik naujos kelio dangos Lietavos gatvėje gadinimas. Ten gyventojai stato automobilius, yra nemažas pėsčiųjų srautas iš daugiabučių, iš mokyklų. Buvo baimintasi dėl vaikų saugumo, kertant Lietavos gatvę.  

Tą mėnesį diskutavusi SEK vienbalsiai priėmė sprendimą nepritarti Kelių direkcijos siūlymui eismą kreipti per Lietavos gatvę ir, galimai, į prieštaravimą buvo atsižvelgta. 

Nors geležinkelio pervažos uždarymas padidino eismo intensyvumą pagrindinėse miesto gatvėse, tačiau sunkiasvoris transportas važiuoja  J. Basanavičiaus ir Žeimių gatvėmis, kurios priklauso Via Lietuva (buvusiai Kelių direkcijai).  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: