Ne pirmus metus Jonavos rajono savivaldybė organizuoja Dalyvaujamojo biudžeto konkursą, sudarydama sąlygas rajono gyventojams siūlyti savo idėjas ir, surinkus daugiausiai balsų - jas įgyvendinti.  

Idėja puiki, tačiau paskelbus šių metų nugalėtojus ir balsavimo rezultatus, redakciją pasiekė gyventojų skundai, nepasitenkinimas dėl balsavimo tvarkos, abejonės dėl balsų fiksavimo skaidrumo.  
Komentaruose viešojoje erdvėje skaitytojai teigia, kad nesąžininga, jog tiek didįjį, tiek mažąjį projektus laimėjo viena seniūnija, kiti skundžiasi, kad ,,seniūnijos turėdamos ,,svertus" savo rankose, nukenksmina savo konkurentus iš tos pačios seniūnijos". Gautas pranešimas ir į redakcijos skiltį ,,Pranešk" - pranešėjas rašo, kad stebina skirtingos balsavimo taisyklės, sukuriančios skirtingas galimybes rinkti balsus: anot jo, vienose seniūnijose balsuoti gali tik su asmens dokumentu į seniūniją atvykę žmonės, kitose - balsai fiksuojami be balsuotojo.  
 

Todėl kreipiamės į savo skaitytojus norėdami sužinoti kaip Jūs vertinate Dalyvaujamojo biudžeto rezultatus ir balsavimo sistemą? Dalyvaukite apklausoje (žemiau).

Neradote Jums tinkamo atsakymo? Esate iš arti susidūręs (-usi) su neskaidriu balsavimu?  

Parašykite mums el. paštu arba palikite žinutę portalo skiltyje ,,Pranešk". Anonimiškumas garantuojamas. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: