Atsižvelgiant į Jonavos baseino 2024 m. gegužės 2 d. paraišką ,,Dėl licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais papildymo“, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius papildė Jonavos baseino licenciją verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, pakeičiant prekybos alkoholiniais gėrimais laiką nuo 10.00 val. iki 22.00 val. į prekybos alkoholiniais gėrimais laiką nuo 10.00 val. iki 4.00 val.  

Remdamiesi ankstesniu baseino lankytojų nepasitenkinimu dėl alkoholio prekybos kavinėje pradžios, kreipėmės į Jonavos baseino direktorę Airą Kaunietę su klausimais: kodėl kilo poreikis prekiauti alkoholiu nakties metu ir ar nėra baiminamasi kitų lankytojų neigiamo požiūrio?

,,Įvertinę praėjusių metų patirtį, vasaros laikotarpiui ilginame baseino kavinės darbo laiką. Nuo birželio 1 d. darbo dienomis kavinė ir lauko terasa dirbs iki 22 val., o savaitgaliais iki 23 val. Atšilus orams klientai vis labiau renkasi jaukų pasisėdėjimą lauko terasoje, todėl norint išvengti nesusipratimų dėl užsakomų gėrimų po 22 val., pateikėme prašymą licencijos laiko keitimui. Kavinė ir lauko terasa dirbs per didžiąsias miesto šventes. Kaip ir praėjusiais metais Joninių šventės metu bus galimybė rezervuoti vietas lauko terasoje, o kavinė dirbs visos šventės metu.  

Atkreipiame dėmesį, baseino SPA kavinės darbo laikas nesikeičia, todėl licencijos papildymas baseino lankytojams įtakos neturės”, - teigia Jonavos baseino direktorė A. Kaunietė.  

Pasitaiko situacijų, kuomet alkoholio padauginę asmenys nekontroliuoja savo elgsenos. Siekiant išvengti tokių situacijų, naktiniuose klubuose, baruose ar kitose panašiose vietose yra sustiprinta apsauga. Kokių kontrolės ir apsaugos priemonių imasi Jonavos baseinas, siekiant apsaugoti ir klientus, ir nakties metu dirbantį personalą? 

,,Jonavos baseino kavinėje alkoholio pardavimas yra nuolatos kontroliuojamas ne vien tik vadovaujantis teisės aktais. Kiekvieną kartą klientui užsisakant alkoholinius gėrimus aptarnaujantis personalas įvertina kliento būklę. Per daug apsvaigusiems klientams alkoholis neparduodamas. Įstaiga yra sudariusi sutartį su apsaugos įmone, kuri teikia ne tik stebėjimo ir reagavimo paslaugas, bet esant poreikiui, teikia apsaugos darbuotojo paslaugas. Įstaigos patalpose įrengti panikos mygtukai, įstaigos darbuotojai aprūpinti tarpusavio greito susisiekimo priemonėmis, todėl ir klientai, ir personalas įstaigos patalpose gali jaustis saugūs”, - patikina Jonavos baseino vadovė. 

Jonavos baseino lankytojai informuojami, jog vasaros metu nuo liepos 15 d. iki rugpjūčio 18 d. Jonavos baseinas užsidarys techninei pertraukai. Baseino kavinė ir lauko terasa nedirbs nuo liepos 21 d. iki rugpjūčio 14 d. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: