Kaip jau skelbėme vakar, vasario 14-ąją, apie 7 val. Žeimių g. ir Vasario 16-osios g. sankirtoje, į "Honda" automobilį, iš šalutinio kelio, atsitrenkė kita transporto priemonė, galimai su norvegiškais valstybiniais numeriais,  ir pabėgo iš įvykio vietos.  Buvo teigiama, kad „Honda“ keleiviui sutriko širdies ritmas ir jis buvo pristatytas į medicinos įstaigą, o vėliau - išleistas gydytis ambulatoriškai. Plačiau apie įvykį ČIA.

Vėliau socialiniame tinkle Facebook buvo paviešintas privataus asmens kvietimas suteikti, jei turima,  papildomos informacijos apie aptariamą įvykį.  

Portalas jonavoszinios.lt taip pat sulaukė pranešimų, kad iš įvykio vietos pasišalinęs automobilis su norvegiškais numeriais,  spėjama, to paties eismo įvykio dalyvis, gan dažnai matomas Lietavos gatvėje.

Internautai, komentuodami įžūlų pabėgusio vairuotojo elgesį, teigė, jog matė, kaip automobilis „darė posūkį į Lietavos g., apsuko mašiną, jau rodančią posūkį į Lietavos g., ir iš dešinės kirto į kairę, į Lietavos iš Basanavičiaus...“.

Vasario 15-ąją Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariato Komunikacijos poskyris, portalo jonavoszinios.lt prašymu atsako, ar rastas vairuotojas, taranavęs „Hondą“ ir kas jam gresia?

„Kaltininkas nustatinėjamas. Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. "Pasitraukimas iš eismo įvykio vietos” gresia bauda nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų. Neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo aštuonių šimtų penkiasdešimt iki dviejų tūkstančių eurų. Taip pat galimas transporto priemonės konfiskavimas“, - teigia Komunikacijos poskyris.

Savo ruožtu portalo redakcija kviečia jonaviečius nebūti abejingais ir pasidalinti bet kokia informacija apie eismo įvykį, kuri bus perduota pareigūnams.

Informaciją galite siųsti redakcija@jonavoszinios.lt arba į skiltį Pranešk , arba per  Messenger .

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: