Kaip dažnai atkreipiate dėmesį į naujus kelio ženklus, jei juos savame mieste visus žinote mintinai? Turbūt daugelis patyrusių vairuotojų atvirai pasakytų – „važiuoju iš atminties“. Tačiau toks elgesys gali turėti nemalonių pasekmių. Šiandien, vasario 12-osios rytą policijos pareigūnai pirmąjį kartą budėjo sankryžoje ties neseniai įrengtu kelio ženklu.

Primename, kad sausio 30 d. Chemikų, P.Vaičiūno ir Žalgirio gatvių sankryžoje įrengtas naujas kelio ženklas draudžiantis sukti į kairę darbo dienomis nuo 7 iki 9 val.  Neilgai trukus, savivaldybės viešosios tvarkos skyrius pradėjo gauti vairuotojų pranešimus, kad ne visi paiso naujos tvarkos. Ši informacija perduota Jonavos policijos komisariatui. Šiandien ryte policijos pareigūnui ne kartą teko „priminti“ vairuotojams, jog posūkis į kairę negalimas, mat vienas kitas užmaršuolis, net ir matydamas ekipažą, rodė posūkį kairėn. Vairuotojai pareigūno nurodymams pakluso, tačiau piktybiškai besielgiantys gali sulaukti baudų.

„Jei nebus laikomasi kelių eismo taisyklių, nebus paisomi kelio ženklai ar pareigūno nurodymai, tokie vairuotojai gali sulaukti sankcijų. Primenu, jog policijos automobilis aprūpintas vaizdo filmavimo įranga, tad užfiksuoti piktybiškai besielgiantys asmenys bus baudžiami. Noriu atkreipti dėmesį, kad  mūsų pagrindinis tikslas prevencija, o ne baudimas, tad kviečiu vairuotojus būti atsakingais ir laikytis kelių eismo taisyklių. Minimoje sankryžoje nuo šiol budėsim pagal turimas galimybes“, - sakė Jonavos r. PK viršininkas Šarūnas Martinkėnas.

Panašus užmaršumas ar neatidumas vairuotojus buvo užklupęs ir 2016 metais, kuomet J. Ralio gatvėje buvo nubrėžta ištisinė linija ir įrengtas naujas kelio ženklas draudžiantis sukti į Klaipėdos gatvę.  Tuomet įvertinus miesto vaizdo kamerų medžiagą paaiškėjo, kad vos per valandą naują tvarką pažeidė 18 vairuotojų.  Plačiau skaitykite ČIA

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: