Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos karantino sąlygas ir taikomus ribojimus judėjimui tarp savivaldybių, Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui pratęsti dygliuotų žieminių padangų naudojimo terminą iki gegužės 10 d., praneša Vyriausybės kanceliarija.

Nutarimo projektas parengtas atsižvelgus į karantino režimą ir dėl to susiklosčiusią situaciją, apribotą judėjimą tarp savivaldybių ir tai, kad pasitaiko atvejų, kai transporto priemonių valdytojai nedygliuotas padangas laiko kitoje savivaldybėje, nei gyvena, taip pat siekiant išvengti žmonių būriavimosi prie autoservisų, rašoma nutarime.

Privalomus transporto priemonių padangų keitimo terminus nustato Kelių eismo taisyklės (KET). Pagal dabar galiojančius KET reikalavimus, eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis draudžiama nuo balandžio 10 d.

Vyriausybė nusprendė,  kad „nustatytas draudimas – nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis – netaikomas tol, kol esant karantino Lietuvos Respublikoje režimui yra nustatytas ribojimas asmenims judėti tarp savivaldybių ir 14 kalendorinių dienų po šio ribojimo panaikinimo.“

Asociatyvi pixabay.com nuotr. 

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: