Trečiadienio vakarą komanda keliaus į Prienus, kur sužais paskutiniąsias rungtynes kalendoriniais 2021 metais. Šį sezoną jonaviečiai jau tris kartus įveikė prieniškius. Pastarosios tarpusavio rungtynės baigėsi įtikinamiausia „CBet“ krepšininkų pergale rezultatu 93:77. 
Nepaisant labai gerų rezultatų tarpusavio rungtynėse Prienų komandos nurašyti tikrai negalima. Komanda viso sezono metu yra ieškojimų kelyje ir po pastarųjų permainų, panašu, po truputį įsibėgėja. 


„Labas-GAS“ komandoje įvyko trenerių rokiruotė ir vyriausiuoju treneriu paskyrus Vidą Ginevičių, komandos rezultatai pradėjo gerėti. Komanda gruodžio viduryje metė rimtą iššūkį Lietuvos čempionams Kauno „Žalgiriui“, o prieš pat Šv. Kalėdas įveikė Utenos krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. 


Prieniškiai viso sezono metu strigo puolime, tačiau paskutiniu metu pagerėjęs pataikymo procentas, nėra atsitiktinumas. „Labas-GAS“ komandoje yra net keli nustebinti galintys žaidėjai, o gynėjas Ignas Sargiūnas paskutiniame ture surengė vieną sėkmingesnių individualių pasirodymų ir prieš uteniškius surinko 29 naudingumo balus.  


Mūsų komanda prieš Kalėdas taip pat nutraukė trijų pralaimėjimų seriją įveikdami Pasvalio komandą. „CBet“ komandoje žibėjo K. Thomas‘as pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Visose tarpusavio rungtynėse su prieniškiais rezultatyviausiai rungtyniavo vis kitas krepšininkas, tad paskutinėse 2021 metų rungtynėse bus svarbus ir netikėtumo faktorius. 

Į Jonavą krepšinis sugrįš jau 2022 metų sausio 5-ąją dieną, kuomet pas mus svečiuosis Kauno „Žalgiris“. 


Bilietus įsigyti galite jau dabar paspaudę čia!


Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: