Jonavos rajono savivaldybės administracija (toliau - Administracija) informuoja, kad nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 31 d. priimamos paraiškos sporto stipendijai gauti.

Stipendijos skiriamos sportininkams, per praėjusius kalendorinius metus dalyvavusiems Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose, laimėjusiems Lietuvos suaugusių, jaunimo, jaunių čempionatuose, jaunimo, jaunių sporto žaidynėse prizines vietas bei Lietuvos sporto šakų rinktinių nariams ar atstovaujantiems Jonavą reprezentacinėse komandose. Pretenduoti į stipendiją gali tik tie sportininkai, kurie yra deklaravę savo gyvenamąją vietą Jonavos rajone ir varžybose atstovauja Jonavai bei yra ne vyresni kaip 26 metų amžiaus.

Dėl stipendijos skyrimo sportininkams gali kreiptis treneriai, Jonavos rajono savivaldybės sporto klubų, asociacijų vadovai ir sportininkai arba jų atstovai pagal įstatymą (tėvai, globėjai).

Paraiškos (1 priedas) ir dokumentų, patvirtinančių sportininko pasiekimus, kopijos teikiamos Administracijos asmenų aptarnavimui, adresu Žeimių g. 13, Jonava arba el. paštu administracija@jonava.lt

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: