Kaip savo ,,Facebook" paskyroje skelbia Virtualus policijos patrulis, tikriausiai šiais laikais nieko nenustebinsi įsigydamas prekes elektroninėse parduotuvėse iš Lietuvos ar užsienio tinklapių, tačiau būkite atidūs ir nepamirškite, kad pirkdami PETARDAS   internete - jų Lietuvoje panaudoti negalėsite.  

Primenama, jog Lietuvoje draudžiama platinti F3, F2 ir P1 kategorijų pirotechnikos priemones - petardas, dar vadinamas sprogtukais, sprogalais, pyškalais, skirtas garso efektui sukurti.  

Kita - leidžiama viskas, kas numatyta prekeiviams išduotose civilinių pirotechnikos priemonių platinimo licencijose ar leidimuose.

Atkreipiamas dėmesys, kad įsigydami pirotechnikos priemones iš nelicencijuotų prekeivių, rizikuojate įsigyti draudžiamas, nekokybiškas, o kai kada ir nesaugias prekes.

PARDAVĖJAI, nepamirškite, jog reklamuodamiesi interneto svetainėse, Jūs būtinai turite nurodyti licencijos rūšį, numerį, licenciją išdavusią įstaigą, išdavimo datą ar leidimo rūšį, numerį, leidimą išdavusią įstaigą ir išdavimo datą.


Daugiau informacijos - https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.A4D0A2869EAA/asr


Įvykus nelaimei – skambinkite bendruoju pagalbos numeriu – 112.

Matai galimą pažeidimą elektroninėje erdvėje? Praneškite apie tai Policijos virtualiam patruliui žinute arba naudodamiesi elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: