Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Link“, artėjant Velykų savaitgaliui, primena keleiviams apie esamus judėjimo ribojimus, jų išimtis ir numatomas policijos patikras stotyse.

„Artėjantis Velykų savaitgalis bus iššūkis – juntamas pandeminis nuovargis, kurio paveikti kai kurie žmonės nusprendžia nepaisyti judėjimo ribojimų. Visgi norime atsakingai priminti, kad šiuo metu galimos tik būtinosios kelionės, o su savimi reikia turėti kelionės būtinybę pagrindžiantį dokumentą. Bendradarbiaujame su policija, keleivinėse stotyse pradedamos patikros, kurios tęsis ir visą šventinį savaitgalį“, – pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Bilietus nusipirkusius keleivius L. Baužys ragina elgtis sąmoningai ir, jei kelionė nėra būtina, grąžinti kelionės bilietą. Tai padaryti galima interneto svetainėje traukiniobilietas.lt, jei bilietas pirktas internetu, arba bilietų pardavimo kasose.

Keleiviams primenama, kad keliauti galima tik tuomet, jei:

  • vykstama į savo gyvenamosios vietos savivaldybę,
  • važiuojama į darbą, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje,
  • kai savivaldybėje turima nuosavybės teise priklausančio turto,
  • dėl artimųjų netekties,
  • dėl medicininių paslaugų,
  • kai vykstama į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančias stotis.

Kaip yra informavusi policija, su savimi reikia turėti kelionės būtinybę pagrindžiantį dokumentą arba jo nuotrauką telefone. Tai gali būti, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto nuosavybės dokumentai, gyvenamosios vietos deklaracija ar siuntimas pas gydytoją. Jei keleivis, važiuojantis traukiniu, policijos pareigūnui negalės pateikti kelionės būtinybę pagrindžiančio dokumento, jam bus skirta bauda. Išlaipinimai neplanuojami.

„LTG Link“ atkreipia dėmesį, kad traukiniuose galioja sustiprintos saugumo priemonės: išlaikomi atstumai, keleiviai gali dezinfekuoti rankas, dėvimos kaukės. Patys traukiniai kasdien nuodugniai dezinfekuojami.

Bendrovė primena, kad apie visus pokyčius keleiviai informuojami interneto svetainėje traukiniobilietas.lt, „LTG Link“ feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

Susisiekimo ministerijos inf. ir nuotr. 

Taip pat skaitykite: