Jonavos rajono savivaldybės vadovai antradienį pristatė rajono gyventojams skirtą mobiliąją programėlę. Jos dėka jonaviečiai savo telefonuose galės sekti pagrindines miesto naujienas, matyti renginių kalendorių, apmokėti komunalinių paslaugų sąskaitas, gauti nuolaidų apsilankymui Jonavos baseine ir laimėti įvairių prizų.

Programėlę pristatęs Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius pabrėžė, kad ją naudotis galės išskirtinai tik Jonavos rajono gyventojai.

„Kiti Lietuvos miestai kuria programėles turistams arba miestiečių korteles, o mes pasiūlėme unikalų šiuolaikinį produktą – mobiliąją programėlę jonaviečiams. Ji reikalinga, nes Jonavoje sparčiai daugėja įvairių viešų objektų ir paslaugų, kurios pirmiausiai turėtų būti skirtos vietos gyventojams“, - sakė M. Sinkevičius.

Programėlė „Jonava“ yra susieta su Registrų centre kaupiama informacija apie gyventojų deklaruotą gyvenamąją vietą, todėl prisijungti prie programėlės gali tik Jonavos rajono gyventojai, patvirtinę savo tapatybę elektroninės bankininkystės arba m. parašo pagalba.

„Viena pirmųjų viešų paslaugų, kurias su nuolaida gaus jonaviečiai, bus apsilankymas netrukus pradėsiančiame veikti Jonavos baseine. Gyventojai programėlėje taip pat galės užsisakyti įvairias savivaldybės įmonių paslaugas, vienoje vietoje matyti, kokie renginiai vyksta Jonavoje ir pasirinkti, kaip leisti laisvalaikį.

Savivaldybė programėlės pagalba galės operatyviai informuoti gyventojus, jei nutiktų vandentiekio avarija ar karšto vandens tiekimo nutraukimas. Mums svarbu, kad gyventojas jaustų Jonavos „pulsą“ visomis prasmėmis, todėl ir sukūrėme šią programėlę“, - sako Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Jonavos rajono savivaldybės gyventojai programėlę „Jonava“ į savo telefonus jau gali nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių.

Pirmieji tai padarę pristatymo renginyje jonaviečiai dalyvavo specialiame konkurse ir laimėjo įvairių prizų bei Jonavos atributikos: džemperių, marškinėlių, puodelių su Jonavos logotipu, taip pat kamuolių su Jonavos krepšinio komandos žaidėjų parašais ir bilietų į krepšinio varžybas Jonavos sporto arenoje.

Laimėtus prizus jonaviečiai atsiėmė čia pat vietoje, programėlės pristatymo renginio metu.

Programėlę „Jonava“ rajono savivaldybės užsakymu sukūrė programinės įrangos kūrimo ir konsultavimo įmonė „MeritStory“.

Jonaviečio programėlę planuojama nuolat atnaujinti įvairiomis funkcijomis, kurias pasiūlyti galės ir patys programėlės vartotojai.

 

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) apie programėlę „Jonava“:

Kaip atsisiųsti programėlę JONAVA?

Programėlę Android ir iOS įrenginiuose nemokamai galima atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių.

Kokias funkcijas galima atlikti programėlėje?

Šiandien programėlėje galima rasti informaciją apie renginius rajone, sekti pagrindines naujienas, prisijungti prie Moki Jonava savitarnos ir apmokėti komunalinių paslaugų sąskaitas arba užsisakyti kitas paslaugas, laimėti įvairių prizų. Atsidarius Jonavos baseinui, su programėle bus galima gauti nuolaidų apsilankymo bilietams. Jonaviečio programėlę nuolat atnaujinsime įvairiomis funkcijomis, kurias pasiūlyti galite ir jūs skiltyje „Pasakyk, ką galvoji?“.

Kas gali naudotis programėle?

Programėlė skirta tik Jonavos rajono gyventojams, todėl atsisiuntus ją į savo įrenginį ir norint prisijungti, reikės patvirtinti savo tapatybę elektroninės bankininkystės arba m. parašo pagalba. Jūsų deklaruota gyvenamoji vieta bus tikrinama pagal Registrų centro pateiktus duomenis.

Kaip prisijungti prie programėlės, jei neturiu el. bankininkystės?

Jei esate pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, užsiregistruokite ir atvykite į bet kurį savo banko skyrių, ten jums bus sukurta ir aktyvuota el. bankininkystė ir Smart-ID paskyra.

Kaip prisijungti prie programėlės, jei neturiu m. parašo?

Jei esate pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, turintis SIM kortelę, kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių m. parašui gauti.

Kaip prisijungti prie programėlės, jei esu nepilnametis?

Nepilnamečiai Jonavos rajono gyventojai netrukus taip pat galės prisijungti prie programėlės naudodamiesi el. bankininkystės paslauga. Daugumoje bankų tėvai jau gali atidaryti sąskaitas savo nepilnamečiams vaikams.

Antrajame programėlės vystymo etape, atsidarius Jonavos baseinui, programėlėje atsiras galimybė tėvams sukurti nuolaidos kodą savo vaikams.

Taip pat jau kuriame „Vaiko paskyrą“, kurią tėvai galės aktyvuoti savo vaikams, kad šie turėtų galimybę savarankiškai prisijungti prie programėlės. Tokia galimybė atsiras trečiajame programėlės vystymo etape.

Kur galima atsiimti prizus, laimėtus programėlės konkursuose?

Prizus galima atsiimti darbo metu Jonavos rajono savivaldybės I aukšte įrengtose Asmenų aptarnavimo patalpose (Žeimių g. 13, 100 kab.).

Jonavos r. savivaldybės info.

A. Reipos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: