Kauno apygardos prokuratūra vadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnų Jonavos rajone aptikto pogrindinio alkoholio sandėlio, kuriame rasta maždaug 1,5 tonos, įtariama, falsifikuotų alkoholinių gėrimų, kurių vertė su mokesčiais – apie 43 tūkst. eurų.

Balandžio 19 dieną, įtariant nusikalstama veikla, muitinės kriminalistai Jonavos rajone, patikrino ūkinį pastatą, kuriame, naudojant specialią filtravimo įrangą, gaminti tekilos „Espolon Reposado“, „Kremliovskaja vodka“ ir „Beluga“ degtinės falsifikatai. Iš viso tądien pareigūnai aptiko 1,5 tonos įvairiose talpose laikomo spirito, stikliniuose buteliuose išpilstytų alkoholinių gėrimų, kurie buvo paruošti realizavimui. Ten pat rasta filtravimo ir pilstymo įranga, transportavimo dėžės, tarp jų degtinės „Beluga“ pakuočių ruošiniai bei kitų pakuočių su labai gerai žinomais degtinės pavadinimais.

Alkoholis sulaikytas, jo mėginiai bus perduoti Muitinės laboratorijos ekspertizei. Taip pat sulaikyti ir sandėlyje buvę du vyriškiai, kuriems šiuo metu skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Trečiojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė. 

Muitinės kriminalinės tarnybos informacija ir nuotraukos

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: