„Protestas prieš Jonavos ligoninės uždarymą! Visi norintys palaikyti Jonavos ligoninę ir medikus renkasi rytoj 15:00, protesto eisenai nuo taksi aikštelės (šalia ligoninės) iki Jonavos savivaldybės“,- tokio pobūdžio skelbimai viešinami socialiniuose tinkluose.

Skirtingose Facebook grupėse netruko išplisti skelbimas, kad rytoj, spalio 13-ąją organizuojama eisena nuo prie ligoninės esančios taksi aikštelės link miesto savivaldybės. Nedviprasmiškai duodama suprasti, kad eisenoje laukiami visi, kurie siekia išsaugoti Jonavos ligoninę bei priešinasi jos uždarymui. Skelbimu netruko dalintis jonaviečiai, norintys turėti ligoninę be jokių reformų, radosi ir tokių, kurie pritarė šios įstaigos uždarymui, tačiau vienaip ar kitaip, skelbimų populiarumas leidžia spėti, jog neabejingų ligoninės likimui  yra daug.  

Komentaruose po skelbimais užsiminta, kad šią protesto akciją organizuojasi medikai, tačiau kol kas patvirtinimo ar paneigimo apie tai gauti nepavyko.

Rajono savivaldybė apie ketinimą organizuoti renginį nėra informuota, prašymas dėl leidimo organizuoti renginį nėra pateiktas.

Primename, kad jei protesto eisenoje dalyvaus ne daugiau kaip 15 žmonių, leidimas renginiui nereikalingas, taipogi primenama, kad eisenos dalyviai privalo laikytis atstumų nuo pastatų (apie 25 metrai nuo savivaldybės) bei eisenos procesą vykdyti šaligatviais. 

Gauta papildoma informacija apie eiseną dėl ligoninės išsaugojimo

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: