Varžybos buvo vykdomos dvejuose turnyruose. A turnyre (118 dalyvių) varžėsi suaugusieji bei jauniai (2004 metų gimimo ir jaunesni), o B turnyre (74 dalyviai) savo sugebėjimus demonstravo vaikai (2012 metų gimimo ir jaunesni) bei jaunučiai (2008 metų gimimo ir jaunesni).

Varžyboms teisėjavo vyr. teisėjas D. Vaznonis kartu su kvalifikuotų teisėjų komanda, kurią sudarė G. Zybartas, A. Balanda, V.Savickienė, M. Antanaitis.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams R. Danylienė džiaugiasi, jog šis greitųjų šachmatų turnyras yra tapęs tradiciniu renginiu, sukviečiantis šachmatininkų atstovus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių.“Nors šalyje vyrauja pandeminė situacija, džiugu, jog laikydamiesi visų SAM reikalavimų gebame suorganizuoti tokį didelį renginį ir sukviesti nemažą būrį dalyvių. Svarbu paminėti, jog šiame R. Banaičio atminimo turnyre dalyvavo net 5 didmeistriai, retai kada šachmatų turnyre būna toks didelis dalyvaujančių didmeistrių skaičius. Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės, kad tradicija rengti R. Banaičio atminimo turnyrą išliks dar daugybę metų“ – teigė R. Danylienė.

Pasibaigus varžyboms apdovanojimų ceremonijoje savo medalius ir prizus atsiėmė geriausiai pasirodę įvairaus amžiaus šachmatininkai, o apdovanojimus teikė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams R. Danylienė.

Turnyrą organizavo Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kartu su šachmatų bendruomenės klubu „Kaunas“. 

Vyrų prizininkai:

  1. Laurušas Tomas, Kaunas
  2. Pultinevičius Paulius, Marijampolė
  3. Šulskis Šarūnas, Kaunas

Moterų prizininkai:

  1. Baginskaitė Kamilė, Vilnius
  2. Zaksaitė Salomėja, Kaunas
  3. Grikšaitė Eglė, Šiauliai

Senjorų prizininkai:

  1. Žilinskas Vaidotas, Šiauliai
  2. Lukošius Rimvydas, Klaipėdos r.
  3. Steponavičius Petras, Vilnius

Geriausia senjorė moteris: Gražina Šetikienė , Šiauliai

Jaunių prizininkai:

    1.Stremavičius Pijus, Kaunas

    2. Povilaitis Matas, Šiauliai

    3.Pidlužnij Gleb, Klaipėda


Geriausios jaunės:

  1. Grikšaitė Eglė, Šiauliai
  2. Mickūnaitė Agnė, Ukmergė
  3. Morkūnaitė Adrijana, Kėdainiai


ELO reitingo įskaitoje geriausi:
iki 2000 - Matas Povilaitis - Šiauliai
iki 1800 - Martynas Misiuk - Vilnius
iki 1600 - Žanas Nainys - Vilnius

Geriausi jonaviečiai:

  1. Andriulaitis Vytautas
  2. Vitkauskas Žydrūnas
  3. Kilmanas Darius


Geriausios jaunutės:

  1. Ščipokaitė Deina, Šiauliai
  2. Saukalaitė Noja, Vilnius
  3. Rudzinskaitė Ūla, Vilnius


Geriausi jaunučiai:

  1. Savičiauskas Germantas, Panevėžys
  2. Budreckas Rojus, Kaunas
  3. Ravinis Jokūbas, Marijampolė


Vaikų grupė, geriausi berniukai:

  1. Jasas Ignas, Panevėžys
  2. Ušinskas Jonas, Vilnius
  3. Alionis Augustas, Kaunas

    Vaikų grupė, geriausios mergaitės:

     1. Alejūnaitė Milda, Šiauliai

  1. Telišauskaitė Saulė, Panevėžys
  2. Kaulitzky Tėja, Klaipėda



JKKSC inf.

Nuotraukų autorius – V. Budrys

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: