,,KOLBA. CITRINA. ŠOKIAI. INSTAGRAMAS. PAGALVĖLĖS“, - tokia intriguojanti ir staigmenų žadanti tradiciniu tapusio projekto ,,RALIO NAKTIS 2022“ programa.

Tą naktį gimnazijoje netrūko ir prasmingos veiklos, ir jaunatviškos energijos bei trankios muzikos. Išbandyti save, o galbūt net atrasti savo kelią kvietė Muzikos, TV užkulisių, Fotografijos, Debatų, Medijų, Mitybos ir sveikos gyvensenos, Teatro ir Šokių laboratorijos.

Naudingomis patirtimis su gimnazistais dalinosi renginio svečiai – laboratorijų vadovai, kuratoriai: Lietuvos Talentų finalistai, grupės ,,BLACK BICEPS“ lyderiai Vitalij Valentinovič ir Edgaras Krivelis, žurnalistė Sandra Žutautienė, kamerų technikas, grafikos režisierius Džiugas Jurevičius, influenceris Edvinas Krupinskas, sveikos gyvensenos konsultantė, kineziterapeutė Vilita Kepežinskienė, LSU docentė Jūratė Stanislovaitienė, biomedicinos mokslų daktarė Inga Lukonaitienė, aktorė Skaistė Vievesė, šokėja, choreografė Gintarė Šulčiūtė (Vanilla).

Šių metų naujiena – gimnazijos ,,Tėvų forumo“ ir ,,Alumnio klubo“ organizuojama laboratorija ,,Debatai“ (moderatoriai: buvęs ralietis Žilvinas Galimovas ir ,,Tėvų forumo“ atstovė Danutė Cvilikienė). Debatų dalyviai – patys šauniausi tėveliai – uždegė gera nuotaika ir gimnazistus.

Būta ir dar vieno debiuto: prieš tokią didelę auditoriją pirmą kartą pasirodė mokyklos muzikinė grupė ,,Miražas“. Projektas, ugdantis kūrybiškumą, komandinį darbą, - tai žingsnis savęs tobulinimo link.

Dėkojame rėmėjams VšĮ „Bruneros“, BRAIN BOX | Pabėgimo kambarys, Guru Cafe.

J. Ralio gimnazija, Eglė Krutkevičienė

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: