Portalas jonavoszinios.lt sulaukė Jonavoje esančios Sodų gatvės 50-ojo A namo gyventojų skambučio, kurio metu išsakyti nuogąstavimai dėl jų daugiabučio renovacijos. Jų teigimu, buvo planuota, kad ant radiatorių atsiras dalikliai, leisiantys patiems reguliuoti šilumą, tačiau pastarųjų iki šiol nėra.

,,Namas vis dar renovuojamas, bet radiatoriai jau pakeisti prieš kelis mėnesius. Santechnikai dar pasidžiaugė, kad netrukus bus sustatyti dalikliai, kurie padės mums sutaupyti ir mažiau mokėti už šildymą.

Visgi, daliklių dar nėra. Ar kažkas pasikeitė?", - teiravosi gyventoja Akvilė, kuriai antrino ir jos vyras.

Kaip paaiškinta susisiekus su UAB ,,Jonavos paslaugos" direktoriaus pavaduotoju daugiabučių namų administravimui Bronislovu Liutkumi, numatytų darbų planai nepasikeitė, tačiau jų dar reiks palaukti.

,,Sodų g. 50A name renovacijos metu dalikliai bus įrengti. Šiuo metu netikslinga įrenginėti, nes yra tik dalis apšiltinto fasado. Negali būti priskaičiuojamas mokestis už šildymą pagal daliklinę sistemą, kai butų šilumos nuotoliai skirtingi", - teigė B Liutkus, pridurdamas, kad šiuo metu dėl dalinio namo apšiltinimo sutaupyta šilumos dalis pasiskirsto visiems butams proporcingai pagal  bendrą naudingą plotą.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: