A. Kulviečio g. 7 renovuojamo namo gyventojas atsiuntė laišką, kuriame piktinasi bei dėsto problemas ir dėl šildymo, ir dėl sudaužyto lango.  Anot jonaviečio, kol vyksta daugiabučio modernizacija, gyventojai nežino kam reikėtų išsakyti namo bėdas, kurios, anot skaitytojo, niekam neįdomios. Daugiabučius administruojanti įmonė ,,Jonavos paslaugos” teikia paaiškinimą.

,,Manau aktuali tema, dėl kurios visi tyli: Vilnius atjungė daugiabučių šildymą, Kaunas dar "dreba": o jei bus šalta... O kaip Jonava? Vyksta namo renovacija (A. Kulviečio g. 7), sustatė termoreguliatorius kiekvienam bute, užsuki juos iki nulio, bet vamzdžiai net ,,spirga" nuo karščio. Butas visas prikaitintas, nors tu to nepageidauji, o mokėti tai turėsime?!”, - laiške piktinasi gyventojas. 

Paklaustas, ar dėl minimų bėdų jau buvo kreiptasi į atitinkamas įstaigas, jonavietis teigia, kad buvo kreiptasi anksčiau, tačiau dabar ne, o gyventojai ir toliau kenčia dėl įsisenėjusių problemų.   

,,Anksčiau dūsdavome, nes sena sistema, dabar dūstame, nes nauja sistema, o bėdos tos pačios... Kai kreipėmės (anksčiau į šilumos tinklus) tai atsakė, kad vyksta renovacija ir jie nieko negali padėt. Tai dabar ir nesikreipėm…”, - aiškina gyventojas ir tvirtina, kad niekas nežino, nei kas renovuoja namą, nei kas kontroliuoja modernizaciją.  

Gyventojas priduria, kad renovuojant namą buvo sudaužytas laiptinės langas, bet gyventojai neturi kam pasiskųsti. 

Daugiabučius administruojanti įmonė ,,Jonavos paslaugos” atsako į A. Kulviečio g. 7 namo gyventojo užklausą:  

,,Stiklas tikrai bus pakeistas per artimiausią laikotarpį, Rangovas informaciją turi. 

Kas liečia šildymą, tai šildymo sezonas dar nepasibaigęs, bet gyventojų butuose ant šildymo prietaisų sumontuoti reguliatoriai, kurie šildymo temperatūrą sumažina iki 16 laipsnių, nemanau kad 3 m 20 diametro vamzdžio tiek sušildytų. 

Šildymo punkto kontrolę atlieka UAB „Jonavos šilumos tinklai“ ir UAB „Jonavos paslaugos“, ir ne tik gavus gyventojų nusiskundimus. 

Daugiabučio šilumos mazgas yra nekeistas, nes jau buvo prasidėjęs šildymo sezonas, todėl mazgas reguliuojamas rankiniu būdu. Pasibaigus šildymo sezonui bus keičiamas nauju”, - rašo UAB ,,Jonavos paslaugos” l.e.p. direktoriaus pavaduotojas daugiabučių namų administravimui Romualdas Dautartas.  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: