Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba praneša apie Ruklos miestelyje degusius du automobilius, iš kurių vienas, kaip įtariama, buvo padegtas, o Rimkuose - apie užsidegusią skalbimą mašiną.  

Gruodžio 14 d. apie 5 val. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Ruklos mstl., Rupeikio g. namo kieme dega automobilis.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai aptiko, kad kieme dega jau du automobiliai „Opel Vivaro“ ir „Audi A3“. Pastarasis automobilis užsiliepsnojo liepsnoms persimetus nuo „Opel Vivaro“. Pirminiais duomenimis, kaip įtariama, „Opel Vivaro“ galėjo būti padegtas prieš galimą vagystę, mat iš transporto priemonės dingo keli grandininiai pjūklai.

Gaisro metu sudegė automobilio „Opel Vivaro“ visos degios detalės. Taip pat išdegė automobilio „Audi A3“ salonas, bagažinės skyrius. Ugniagesiams pavyko nuo gaisro išgelbėti šalia esančią elektros pastotę. Įvykis tiriamas.

Gruodžio 13 d., apie 9 val. gautas pranešimas, kad Chemikų g. namo bute dega skalbimo mašina.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vonios kambaryje degė skalbimo mašina. Atjungus elektrą, liepsnos užgesintos, tačiau gaisro metu išsilydė skalbimo mašinos elektros laidai. Po gaisro gesinimo darbų teko vėdinti ne tik kambarius, bet ir Išvėdinti kambariai ir laiptinė. Dūmų detektoriaus nėra.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: