Šiąnakt, šiek tiek po vidurnakčio, gautas pranešimas, kad Rukloje, Piliakalnio g., prie katilinės garažų, atvira liepsna dega 1 aukšto medienos įmonė.

Atvykus ugniagesiams medienos apdirbimo įmonės mūrinis pastatas degė atvira liepsna, stogas jau buvo įgriuvęs, o į pastato vidų patekti buvo neįmanoma.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Parengties valdymo skyriaus sprendimu, į pagalbą jau įvykio vietoje dirbantiems ugniagesiams išsiųstos dar 2 autocisternos ir gesinimo žarnų automobilis. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežamas iš už 400 m esančio gaisrinio hidranto.

Gaisro metu smarkiai apdegė pastatas, viduje buvę medžio apdirbimo įrankiai ir apie 10 medžio apdirbimo įrangos, 6 m³ lentų, medienos ruošiniai, 8 paletės pagamintos produkcijos.

Pavyko išsaugoti už 4,5 m esantį garažų masyvą ir už 8 m gamybinius pastatus.

Degusias patalpas nuomojosi UAB ,,Riglosa". Priešgaisrinės signalizacijos pastate nebuvo.

Šiuo metu vis dar vyksta gaisro padarinių šalinimo baigiamieji darbai.

Įvykis tiriamas.

jonavoszinios.lt nuotraukos

Skaitytojos video medžiaga

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: