Liudininkai nesnaudžia

Su portalu jonavoszinios.lt susisiekė asmuo (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, tačiau dėl asmens apsaugos nebus  neskelbiami) ir plačiau papasakojo ką matė savo akimis. Anot liudininko, keletas transporto priemonių apgadintos tyčia, galimai neblaivaus asmens dar ir prie Ruklio g. 7-ojo namo.

„Ruklio gatvėje prie 7 namo savo akimis mačiau ir viską užfiksavau, kas taip padarė ir kaip jam kliudė mašinos. Iš pradžių vyras buvo su pilkom kelnėm, juoda maike, vėliau  persirengė  juodas kelnes. Prieš tai avėjo raudonus batus, vėliau - juodus.

Filmavau, kaip jis 5 valandą ryto rėkauja, kaip ramstosi į mašinas ir eina prie jų, priekabiauja prie praeivių,  prie darbininkų atvažiavusių pasiimti kolegą į darbą, prašinėja žiebtuvėlių ir cigarečių. Ir taip nuo ryto jis čia trynėsi ir gėravojo pusdienį, apie piet pagulėjo gatvėje prie mašinos ir apie 15 val. dingo.

Viso to pasekmės - vienos raudonos mašinos veidrodėlis visiškai nudaužtas,  kitos tik puse. Balto autobusiuko  veidrodėlis nulenktas, nes tas vyras dėjo į jį iš kumščio“, - pasakojo asmuo bei atsiuntė nuotraukas ir vaizdo medžiagą.

Informacija, neretušuotos nuotraukos ir vaizdo medžiaga perduota policijos pareigūnams.

Policija Ruklos miestelyje sustiprina patruliavimą.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: