Vairuotojai jau galėjo pastebėti, kad šalia Vasario 16-osios, Žeimių bei J. Basanavičiaus gatvėse įrengtų greičio matuoklių ,,dėžių" šią savaitę pastatyti ir perspėjantys ženklai. Pastarieji leidžia spėti, kad greitis jau gali būti matuojamas, bet kaip yra iš tikrųjų?

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, šiuo metu dar tvarkoma dokumentacija - ji derinama su administracinių teisės pažeidimų registru. Greitis bus pradėtas matuoti tada, kai bus pabaigti minėti darbai. Nors tiksli data nėra įvardijama, planuojama, kad greičio mėgėjai bus pradėti fiksuoti jau visai netrukus. Papildomo perspėjimo apie tai nebus.

Taip pat svarbu įsiminti, kad greitis bus matuojamas į abi puses. Leistina paklaida - 3 km/val.

Kaip jau esame skelbę anksčiau (plačiau skaitykite čia), netrukus mieste veikti pradėsiantį radarą įsigijo Jonavos rajono savivaldybė. Ir nors Jonavoje įrengtos trys greičio ,,radarų" dėžės, visos jos neveiks vienu metu - matuoklis bus naudojamas pakaitomis.

Jonavos rajono policijos komisariato teigimu, greičio viršijimas iki šiol daro labai didelę įtaką avaringumui. 2020 m. Jonavos rajone nustatyti 209 pažeidimai dėl greičio viršijimo, iš 6 žuvusiųjų 5 atvejais eismo įvykius įtakojo per didelis greitis, įvyko 18 skaudžių eismo įvykių, per kuriuos nukentėjo žmonės.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: