Šiukšles rūšiuojantys jonaviečiai portalui jonavoszinios.lt suskubo pranešti, kad šalia Kosmonautų gatvės esančių rūšiavimo konteinerių - apstu stiklinių šiukšlių. Atkreiptas dėmesys, kad stiklo atliekų konteineris - perpildytas, o žmonės toliau palieka savo atliekas šalia jo.

,,Nežinau, ar čia kas turėjo gerą vakarėlį, ar buteliai - skirtingų žmonių, bet jų kiekis - stebina. Stiklas dūžta ir dėl to gali susižaloti žmonės, gyvūnai. Kodėl šiukšlės neišvežamos? Konteineris - pilnas", - teiravosi skaitytoja Irena.

UAB ,,Jonavos paslaugų" atliekų tvarkymo sistemos organizavimo skyriaus vedėja Rasa Raicevičienė šįryt patikino, kad problema - jau sprendžiama.

Šiukšlės iš stiklo konteinerio išvežamos kas dvi savaites ir atvejai, kai per šį laiką konteineriai būna perpildyti - reti.

,,Toks atliekų išvežimo grafikas sudėliotas siekiant optimalių rezultatų: kuo dažniau jos būtų vežamos, tuo daugiau tai kainuotų žmonėms. Tiesą sakant, rūšiavimo konteineriai būna perpildyti labai retai. Juose yra davikliai ir apie tai, kad minėtas konteineris perpildytas, mes žinome. Dėkojame žmonėms, kad jie taip pat neabejingi.  Šiandien viskas bus sutvarkyta", - teigė R. Raicevičienė.

Ateityje planuojama, kad tokiuose konteineriuose esantys atliekų maišai bus didinami. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: