Jonavos „Aušrinė“ (trenerė Raimonda Strelkauskaitė) tinklinio komanda rungtyniauja dviem frontais. TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate jonavietės šį savaitgalį sužaidė tik vienerias rungtynes ir jose tikrai neturėjo didesnio vargo.

Jonavos tinklininkės sporto centro salėje susitiko su Kauno „Svaja-Viktorija-LSU“ ekipa. Trenerė R. Strelkauskaitė šiame susitikime jau galėjo pasitelkti ir daugiau žaidėjų, nes tiek Baltijos kovoms, tiek ir mačui su „Kaunas-VDU“ klubu šįkart buvo daugiau jėgų įvertinimas ir patikrinimas, kur daroma daugiau  klaidų.

Pirmajame sete viešnios dar mėgino priešintis jonavietėms, bet jau antrajame aikštės šeimininkės įrodė visišką dominavimą aikštelėje ir varžovėms leido  pelnyti vos aštuonis taškus. „Aušrinė“ laimėjo rungtynes daugiau  nei užtikrintai rezultatu 3:0 (25:15, 25:8, 25:13).

Per savaitgaly dvejas rungtynes šalies čempionate sužaidė ir „Kaunas-VDU“, kuris taip pat abejas laimėjo užtikrintai: 3:0 įveikta Jonavos sporto centro (trenerė Lija Darandovienė) ir Vilniaus Universiteto komandos. 

Tuo tarpu Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje užfiksuota ir staigmena. Be pralaimėjimų žengiantis Talino „TalTechTradehouse“ klubas įsirašė  pirmąją nesėkmę, kai Rygoje 0:3 nusileido šio miesto tinklinio mokykla/LU ekipai. Į trečiąją vietą pakilusios latvės dar tokiu pat rezultatu įveikė Talino „Audentes SG/NK“ komandą.

Ateinančią savaitę Jonavos tinklininkės sužais net trejas šalies ir Baltijos čempionato rungtynes. Sausio 19 d., ketvirtadienį, jonavietės rungtyniaus Vilniuje su Universiteto ekipa (19.00 val.), sausio 20 d., penktadienį, Kaune žais su „Kaunas-VDU“ klubu ir rezultatas bus įskaitytas abejuose čempionatuose (19.30 val.), o sausio 21 d., šeštadienį, Jonavos sporto centro salėje „Aušrinė“ dar kartą rungtyniaus su Vilniaus Universiteto komanda (18.00 val.).

 

„Aušrinė“ klubo inf.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: