Artėjant naujiems mokslo metams, ko gero, nemaža dalis moksleivių bei jų tėvų spėlioja, ar visus juos pavyks užbaigti mokyklose, o ne iš namų? Tai patvirtina ir redakciją pasiekęs ne vieno skaitytojo klausimas, kuriuo teirautasi, ar socialiniuose tinkluose ir iš lūpų į lūpas sklindančios kalbos, kad rugsėjo 15-ąją vaikai vėl turės mokytis iš namų - iš piršto laužtos?

,,Esu moksleivio mama. Mano draugė vakar tikino, kad vaikai į  mokyklas eis tik iki rugsėjo 15-osios. Esą apie tai jau informuoti ir visi mokytojai.

Panašius įrašus mačiau ir ,,Facebook" grupėse. Ar tai yra tiesa? Jei taip, kam tada išvis pradėti eiti į mokyklą?", - klausė Danguolė.

Beveik identiškus klausimus pateikė dar du jonaviečiai, tačiau Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) ramina tėvus.

,,Tai yra prasimanymas, apie kurį girdime pirmą kartą. Mokiniai grįš į mokyklas rugsėjo 1 d., apie tai ne kartą buvo kalbėta viešai", - teigė ŠMSM Komunikacijos skyriaus vedėja Nomeda Barauskienė. 

Ministerijos atstovės teigimu, iki šios savaitės pabaigos visas savivaldybes ir švietimo įstaigas pasieks konkretesnės rekomendacijos dėl naujų mokslo metų. 

Taip pat skaitykite: