Jonavos rajono savivaldybėje pasveikinti rajono mokiniai, surinkę 100 balų per valstybinius brandos egzaminus, jų mokytojai ir tėveliai.

Šiemet rajone – šeši šimtukininkai. Savivaldybė šiuos mokinius apdovanojo simbolinėmis 200 eurų premijomis.

Pinigines premijas ir Mero padėkos raštus mokiniams trečiadienį įteikė rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

„Labai jumis visais didžiuojamės – esate mūsų rajono žvaigždės, mokslo lyderiai. Nežinau, koks bus tolesnis jūsų kelias, ką pasirinksite, tačiau laikykitės šitos krypties – siekti aukščiausio tikslo. Net jei kada ir suklupsite, raskite jėgų atsistoti ir bandyti dar kartą. Tikiu, kad jūsų pavardes ir apie jūsų pasiekimus mes dar išgirsime ne vieną kartą“, - mokiniams palinkėjo B. Gailienė.

100 balų įvertinimo šiemet sulaukė dvi Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos mokinės – Gabija Alianskaitė (informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminas) ir Gustė Pranskūnaitė (lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas).

Šimtukais įvertinti keturi Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokiniai: Mantas Žukauskas (fizikos valstybinis brandos egzaminas), Vestina Duleckytė ir Estela Baltramėnaitė (lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas) bei Naglis Lesčinskas (informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminas).

Jonavos r. savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: