LNM padaliniuose ir parodose prasminga leisti laiką tiek vienam, tiek su šeima ar turintiems specialiųjų poreikių – čia lankytojai jaučiasi laukiami. Jau balandžio 30 d., sekmadienį, muziejus visuose padaliniuose kvies apsilankyti nemokamai ir pasitiks lankytojus su įvairiomis parodomis, leis pažinti istoriją ne tik patalpose, bet ir atvirose miesto erdvėse, pavyzdžiui, prie Vilniaus gynybinės sienos bastėjos.

„Per praeitį padedame lankytojui pažinti save šiandienos pasaulyje, o pažinimo džiaugsmą siūlome derinti su tvariu judumu. Tiek mes, tiek ir kiti šalies muziejai ieškome efektyvių būdų, kaip atsakingą požiūrį į aplinką, tvarumą integruoti į lankytojų ir savo kasdieninę praktiką. Siekiame bendrų sprendimų tarp skirtingų sektorių atstovų, čia svarbus bendras susitelkimas“, – sako LNM Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vedėja Jurga Strimaitienė.

Muziejus savo interneto svetainėje prie kiekvieno Vilniuje esančio padalinio informacijos pateikia ir patogiausių viešojo transporto maršrutų sąrašą bei artimiausias prie muziejaus esančias stoteles – tai padeda lankytojams suplanuoti savo vizitą be automobilio dar sklandžiau.

„Džiaugiamės galėdami dalintis pozityvia žinia su savo keleiviais, kad Vilnius atviras nemokamiems apsilankymams muziejuose. Bendradarbiaudami su LNM skatinsime vilniečius ne tik rinktis keliones viešuoju transportu ir taip mažinti miesto taršą automobiliais, bet ir pamatyti kitą miesto veidą pro autobuso ar troleibuso langus, kol pasieks kelionės tikslą. Mums svarbu, kad kelionės iki lankomų padalinių būtų patogios ir prieinamos visiems, todėl reguliariai dalinsimės informacija įvairiais kanalais apie artimiausius maršrutus ir susisiekimą. Be abejo, šią žinią skleisime ir savo darbuotojams, tad tikime, kad prisidėsime ir prie gausesnio lankytojų skaičiaus“, – teigia UAB „Vilniaus viešasis transportas“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Giedrė Buivydaitė.

Vilniuje viešuoju transportu galima patogiai pasiekti sostinės centrą ir aplankyti Gedimino pilies bokštą, Istorijų namus, Kazio Varnelio namus-muziejų, Senąjį ir Naująjį arsenalą, Signatarų namus, Vilniaus gynybinės sienos bastėją.

Lietuvos nacionalinį muziejų 2023 metų pirmąjį ketvirtį per nemokamus sekmadienius aplankė daugiau nei 23 000 lankytojų. Apie visas parodas, kurias verta aplankyti šį sekmadienį galima sužinoti ČIA. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: