Jonavos vaikų lopšelį-darželį „Dobilas“ pasiekė džiugi žinia - net trys ugdytiniai tapo tarptautinio konkurso nugalėtojais.

„Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ – taip vadinasi tarptautinis vaikų piešinių konkursas. Tai tema, verčianti įsiklausyti į gamtą, joje slypinčias paslaptis. Vaikų piešinių konkursą Panevėžio gamtos mokykla organizuoja jau 30-ąjį kartą. Tarptautiniu šis konkursas tapo 2004 metais, kai kūrybinius darbus pateikė vaikai iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lenkijos. Šiais metais konkursui pristatyta 1203 kūrybiniai darbai iš 10 šalių: Baltarusijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovėnijos, Švedijos, Vokietijos, Indijos.

Konkurso tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną.

5-6 metų amžiaus grupėje nugalėtojais buvo pripažinti 25 dalyviai iš Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Vokietijos, Kinijos ir Lietuvos.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų darželio ugdytiniai nuolat „skina laurus“ ne tik respublikiniuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose.

Tarptautiniame vaikų piešinių konkurse ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatais tapo „Vyturiukų“ grupės ugdytiniai: Ilzė Zaveckaitė, Lėja Asačiovaitė ir Kasparas Augūnas (paruošė mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė). Tai didelis pasiekimas vaikams ir džiaugsmas jų tėveliams.

Didžiuojamės mažaisiais talentais ir linkime tolimesnės sėkmės.  

Vaikų lopšelio – darželio „Dobilas“ mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė

 Taip pat skaitykite: