Norime pasidalinti nuostabia istorija, kaip eilinis mažas mišrūniukas tapo didingu gyvūnu - Wolf (Vilkas). Teksto neįprastai daug, bet patikėkit, paskaityti – verta – skelbia VŠĮ „Penkta koja“ Jonavos skyrius.

Ogi viskas prasidėjo, kai laikinai atvykę kareiviai iš Olandijos rado maža alkaną šunyti Ruklos miškuose. Žinoma, Olandijoje klaidžiojančių benamių gyvūnų nepamatysit, juolab išmestų į mišką ar dar kitur, tad vyrai rastą šunelį simboliškai pavadino Wolf. Viskas tuo tikrai nepasibaigė, vienas kareivis, leidus kambario draugams, šunelį pasiėmė pas save į kambarį, davė jam valgyti, kartu miegojo ir net neketino jo grąžinti ten kur radęs. Kol šunelis nebuvo pastebėtas valdžios.... Kuri nurodė kreiptis į mus ir Wolf'ą nuvežti į prieglaudą.

Jo žmona pasiryžus pasiimti atostogas ir atvykti reikiamu laiku pasiimti šunelį, kad kelionėje jam būtų kiek įmanoma mažiau streso.

Tą dieną teko skaudančia širdimi skirtis kareiviui su šunimi ir taip jis atsidūrė pas mus. Liūdna ar ne? Tačiau ne ilgam, vyras paragintas žmonos, visko sava eiga nepaliko ir užsispyrė savo Wolf'ą parsigabenti į namus Olandijoje! Jau kitą dieną, susižinojęs visus reikalavimus norint išsivežti šunį iš šalies, šis vyras su draugu vėl atvyko į prieglaudą paprašyti pagalbos šuniuko paruošimui kelionei į Olandiją ir naujiems namams.

Žinot, kas skambėjo nerealiausiai? Jo žmona pasiryžus pasiimti atostogas ir atvykti reikiamu laiku pasiimti šunelį, kad kelionėje jam būtų kiek įmanoma mažiau streso. Sutikit, sunku ir patikėti tokiais nerealių žmonių užmojais, kai mūsų tautiečiams ir 20km sunku pavažiuoti dėl gyvūno...

Viskas skamba žiauriai smagiai, šunytis iškart apsigyveno savanorės namuose, kad išvengti ligų, pavojingų neskiepyto šunelio gyvybei -  kirminam, tvarkom, maudom ir skaičiuojam dienas iki skiepo, skaičiuojam karantino dienas, tikėdamiesi, kad viskas bus gerai ir pranešam, kada įmanoma bus išleisti šunelį laimės ieškoto svetur.  Ir še, kad nori, negailestingas likimas atnešė Wolf'ui parvo virusą... Šunelis nedelsiant buvo išvežtas gydyti į Kauną, jis tiesiog silpo akyse, negi Wolf'ai tau nepasiseks sulaukti to nuostabaus gyvenimo?

Kai rašome šią istoriją Wolf'as jau yra Olandijoje, greitai priprato prie savo šeimos, kuri ne tik šie du nuostabūs žmonės, bet dar vienas šunelis ir 3 katės.

Tiesą sakant, kai žinom, koks negailestingas ir apsukrus šis virusas, sunku buvo kažką ir prognozuoti, kareivio žmonai teko atšaukti atostogas ir laukti iš mūsų žinių ir vaizdo įrašų - kaip jų mažyliui sekasi... Ir žinot ką? Ši nuostabi šeima laikė kumščius kartu su mumis ir ketino laukti Wolf'o tiek kiek reikės.

Bet šuneliui toks didingas vardas suteiktas neveltui - nuo mažų dienų jis parodė koks yra kovotojas ir kas dieną kovodamas su šiuo baisiu virusu parodė, kaip nori gyventi!  Šunelis sveiko, atsigavo, kareivis jį lankė, vėl planavome jo skiepus ir karantiną, na, o naujieji šeimininkai nepabūgo nei ligų, nei ilgo laukimo, nei atostogų planų keitimo, ir viskas dėl ko? Ogi dėl mažo nuostabaus mišrūno, šunyčio rasto Ruklos miškuose.

Kai rašome šią istoriją Wolf'as jau yra Olandijoje, greitai priprato prie savo šeimos, kuri ne tik šie du nuostabūs žmonės, bet dar vienas šunelis ir 3 katės. Kelionę atlaikė drąsiai ir visai nebijojo, juk šalia tokie besirūpinantys žmonės. Tad sėkmės mažyli, ilgo ir laimingo gyvenimo tau!

Nuostabios istorijos moralais ir palyginimais su mūsų tauta negąsdinsime, tiesiog linkime gražaus pirmadienio vakaro ir tikime, jog gerumo pasauly dar yra sočiai, o jo užteks ir mums patiems dar pakeisti požiūrį į gyvūną savo šalyje!

VŠĮ "Penkta koja" Jonavos skyrius 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: