Šeštadienį Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos teniso korte baigėsi Jonavos r. garbės piliečio Jono Sirvydžio taurės vyrų teniso turnyras, kurio vienetų varžybose nenugalimas buvo Arūnas Narbutas. 

Achemietis turnyro finale per 1 valandą 38 minutes 6:2, 4:6, 10:6 pranoko praėjusio šio turnyro nugalėtoją, kolegą ,,Achemietį”  Valdą Lukšą. 

Trečioji vieta atiteko Andriui Kupčiūnui, kuris atsirevanšavo po pernai pralaimėtos kovos šiame turnyre dėl III vietos savo priešininkui Sigitui Liudkui. Rezultatas: 6:2., 7:5. 

Mažąją taurę laimėjo Nikolajus Vansevičius. 

Į turnyro finalą atvykęs pagrindinis šio turnyro rėmėjas Jonas Sirvydis visiems dalyviams palinkėjo sėkmės. 

Pasibaigus varžyboms savo pastebėjimus išsakė šio turnyro prizininkas Andrius Kupčiūnas, kuris sakė, kad jo pagrindinis tikslas buvo atsirevanšuoti už pralaimėjimą patirtą prieš metus šiame turnyre prieš Sigitą dėl III v.

Svajonė išsipildė. Andrius pažymėjo, kad ši taurė jo kolekcijoje yra pati įspūdingiausia savo dydžiu ir tūriu per visą jo sportinę karjerą, kur be teniso sportinius laurus skynė stalo teniso, šachmatų, smiginio ir kituose turnyruose. 

Buvo pakalbintas ir šio turnyro nugalėtojas Arūnas: „Dėkui teniso turnyro organizatoriams sporto klubui ,,Achespo” ir pagrindiniam turnyro rėmėjui Jonui Sirvydžiui.  Kiekvienais metais šis turnyras pasipildo naujais stipriais žaidėjais.

Visi žaidėjai nori ir nusipelno būti nugalėtojais. Tačiau juo tampa tik vienas, tiesiog šiandien man labiau pasisekė. Pasisekimo priežastis: poilsis, gera mityba ir miegas. Linkiu visiems neužmiršti pailsėti ir pažaisti tenisą“.

Turnyre dalyvavo 8 dalyviai, kurio prizinis fondas 600 eurų. 

Sporto klubo "Achespo" inf. ir nuotr.  

Pagrindinėje nuotraukoje turnyro nugalėtojas Arūnas Narbutas 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: