Duobėtos gatvės išlieka aktualia problema tiek miesto, tiek rajono gyventojams. Portalas jonavoszinios.lt kasmet sulaukia aibę klausimų dėl to. Šįkart dėl savo gerbūvio kreipėsi Jonavoje esančios Šilų gatvės gyventojai.

,,Nebežino, nei kur kreiptis, nei ką daryti, nes jokių rezultatų nėra. Gyvename Jonavoje, Šilų gatvelėje, kuri pavirto į duobyną, o po gausaus lietaus ir į vandenyną.

Tai tęsiasi eilę metų, kiek galėjome tvarkėmės patys, bet jau nebeišgalim", - tokį laišką, prie kurio buvo prisegtos ir apie baisią gatvės būklę liudijančios nuotraukos, atsiuntė jonavietė.

Reaguojant į tai klausimas perduotas Jonavos rajono savivaldybei, kuri džiugių žinių Šilų gatvės gyventojams neturi.

,,Gatvės ir kiemai Jonavos rajone tvarkomi pagal savivaldybės tarybos patvirtintus metinius planus ir skiriamą finansavimą. Šiemet buvo patvirtinti vietinės reikšmės kelių remonto prioritetiniai sąrašai, kurie paskelbti viešai svetainėje jonava.lt. Šiame sąraše nėra Šilų gatvės, tačiau planuojamos tvarkyti didžiosios miesto gatvės, taip pat šiemet bus vykdomas Kriaušių gatvės kapitalinis remontas", - rašoma savivaldybės atsakyme.

Čia pat akcentuota, kad labai norėtųsi, kad visos gatvės rajone būtų idealiai tvarkingos, tačiau visų iš karto sutvarkyti nėra finansinių galimybių.

,,Jonavos miesto seniūnija kiekvienais metais palygina ir patvarko labiausiai remonto reikalaujančias gatvių vietas", - teigė savivaldybė.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: